Wpis z mikrobloga

dlatego nie mówi nikomu nic o swoim partnerze bo boi się, że ktoś mu wygada fakt posiadania kochanka przez Asię.


@deityrain: publikowanie w mediach społecznościowych =/= mówienie o partnerze XD Co to w ogóle za fikołek, ja z żoną praktycznie nic ze swojego prywatnego życia nie wrzucam na FB, Insta i inne gówna, korzystamy głównie do promocji naszego małego szwindelku czy grup tematycznych. 2/10 bo odpisałem.
rozmawiać o rzeczach ważnych przed wstąpieniem w jakąkolwiek relacje.


@AnonimoweLwiatko: to nie ma akurat żadnego znaczenia bo kobiecie i tak się mogą te poglądy wartości priorytety pozmieniać i jest to więcej niż pewne, mnie to spotkało w 100% przypadków. Co z tego że obgadane macie wszystko co ważne istotne i jesteś spokojny jak ktoś się zmienia, chce czego innego, co innego dla niej jest ważne. itd.. Gdzie jakby takie poglądy wartości
@Operator_imadla: prawda jest taka ze jak ktos jest faktycznie szczesliwy w zwiazku to nie ma potrzeby udowadniania tego innym. Takie zdjecia bukietow, codziennie wrzucanie przytulanych zdjec, zdjecia jak sie caluja, spia itd sa z reguly publikowane przez laski ktore sa bardzo nieszczesliwe w zwiazku, ale chca zeby inne im zazdroscily i wierzyly w to, ze u nich idealnie. Nie maja za bardzo czym innym sie pochwalic, bo sukcesow zawodowych brak, ich