Wpis z mikrobloga

Apropo tego zabójstwa w #zamosc to moim zdaniem jednym z największych grzechów hollywood jest normalizacja uderzeń w twarz.
Jednym uderzeniem można kogoś (zwłaszcza niewysportowanego a już zwłaszcza nieprzygotowanego na cios) bardzo mocno i trwale uszkodzić, a nawet zabić.

Krew mnie zalewa jak widzę postaci #!$%@?ące się po ryjach bez w zasadzie żadnych konsekwencji. A najbardziej #!$%@?ą te uderzenia w tył głowy po których postaci tracą przytomność na 5 minut lub 2 godziny - w zależności od potrzeb fabularnych. I oczywiście po takim wyłączeniu światła na tak długi czas zero konsekwencji tylko postać sobie potem biega jak superbohater.

Od takiego uderzenia w tył głowy zginął mój ziomek. Jakoś wydaje mi się że gdyby hollywood nie normalizował strzałów w pysk, tylko pokazywał realne skutki i czym to grozi, to takich przypadków i ogólnie pobić byłoby o rząd wielkości mniej.

To jest serio poważny i prawdziwy problem a nie kurde woke dajmy jak najwięcej murzynów i gejów.

#filmy #przemysleniazdupy #seriale #4konserwy #neuropa
PeterGosling - Apropo tego zabójstwa w #zamosc to moim zdaniem jednym z największych ...

źródło: maxresdefault-1

Pobierz
  • 5
@PeterGosling: rozwiązanie które totalnie nic nie da. Chyba się nigdy w życiu nie biles.
Po drugie codziennie mnóstwo nastolatków okłada się po ryjach i zgony to marginalne przypadki spowodowane pechem.
Naprawdę wątpię że sposób pokazywania bójek na ekranie by cokolwiek zmienił xD
Równie dobrze mógłbys w podobnym tonie wypowiedzieć się o jakiejś szkolnej strzelaninie, że to wina filmów bo w nich albo ci "źli" nie trafiają a jak już trafia to
Jakoś wydaje mi się że gdyby hollywood nie normalizował strzałów w pysk,


@PeterGosling: ziom ludzie prali się po mordach wieki jak nie tysiąclecia przed wynalezieniem telewizji, bo to odruchowe i instynktowne, zresztą daleko nie trzeba szukać, wygoogluj sobie historię boksu.
@PeterGosling: no wszystko spoko, ale w wypadku gdy ktoś jest na tyle #!$%@? żeby kogoś napaść to nie będzie się przejmował tym czy jego atak może uszkodzić/zabić swoją ofiarę, podobnie jeżeli ktoś mnie napadnie to też nie będę się rozdrabniał na to czy w wyniku mojej samoobrony zrobię z atakującego kalekę/trupa bo to nie mój problem jest xd