Wpis z mikrobloga

Tak bardzo chciałam dziecko, że postanowiłam ZGWAŁCIĆ swojego męża. Kur wa, powaznie żyjemy w czasach gdzie gwałt na mężczyźnie jest romantyzowany i akceptowany przez społeczeństwo? Ten portal za takie coś powinien być zcancellowany w 5 min, a nie promowany. Teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuacje, kiedy sprawca jest mężczyzna i on potajemnie ściąga gumki podczas seksu. Już inny wydźwięk nie? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka
fanmarcinamillera - Tak bardzo chciałam dziecko, że postanowiłam ZGWAŁCIĆ swojego męż...

źródło: BE2F8AD6-EE61-463F-B35E-9BBDE504F655

Pobierz
  • 28
spoko, tylko ona go nie gwałciła. gwałt to zmuszenie osoby do aktu seksualnego wbrew jego woli. seks za zgodą obu stron, mimo że bez wiedzy jednego partnera o braku zabezpieczenia, jest czymś zgoła innym.


@jxvbqw:
Mam na ten temat dokładnie to samo zdanie, ale jak widać według nowoczesnej definicji oboje jesteśmy w błędzie.
Teraz gwałtem może być, na przykład, spust na plecy, a molestowaniem spojrzenie.
Niestety w drugą stronę to nie
@Errad

Teraz gwałtem może być, na przykład, spust na plecy, a molestowaniem spojrzenie.

szczerze powiedziawszy nie obchodzą mnie nowe definicje gwałtu, szczególnie "spust na plecy"... brzmi żałośnie. osobiście staje tylko w obronie osób, które faktycznie zostały zgwałcone i wielokrotnie umniejsza się ich problemom poprzez rzucanie słowem "gwałt" na prawo lewo. tyczy się zarówno kobiet i mężczyzn.
@CzarnyOwiec: Co nie znaczy, że odstawianie tabletek przez kobiety aby zajść w ciążę bez zgody partnera się nie zdarza.
W związkach, większość tych spraw gdzie "hehe tabletki nie zadziałały, co za pech" to jest zwykła ściema. Jak by na podstawie słów kobiet oceniać skuteczność tych tabletek to by była dośc niska :)
@Variv czasem to faktycznie gapiostwo, bo znam ja takie przypadki gdzie łaska szukała ginekologa w Czechach. Ludzie bywają czasem skrajnie lekkomyślni, w tej i innej kwestii ¯_(ツ)_/¯
Czasem bywa inaczej, ale to według mnie margines w zdrowych związkach.