Wpis z mikrobloga

Tak bardzo chciałam dziecko, że postanowiłam ZGWAŁCIĆ swojego męża. Kur wa, powaznie żyjemy w czasach gdzie gwałt na mężczyźnie jest romantyzowany i akceptowany przez społeczeństwo? Ten portal za takie coś powinien być zcancellowany w 5 min, a nie promowany. Teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuacje, kiedy sprawca jest mężczyzna i on potajemnie ściąga gumki podczas seksu. Już inny wydźwięk nie? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka
fanmarcinamillera - Tak bardzo chciałam dziecko, że postanowiłam ZGWAŁCIĆ swojego męż...

źródło: BE2F8AD6-EE61-463F-B35E-9BBDE504F655

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jxvbqw:
I po raz kolejny się z Tobą zgadzam.
Nie powinno się używać takich pojęć wobec zachowań, które mogą faktycznie być niewłaściwe, ale jednak bardzo daleko im do ich faktycznych definicji bo deprecjonuje się ich znaczenie i umniejsza cierpieniu potencjalnych ofiar.
Niemniej, ostatnio zapadł wyrok za "napaść seksualną" w Holandii ponieważ mężczyzna zapomniał założyć prezerwatywę, a koleżanka @Invisiblinio zapewne bardzo chętnie wytłumaczy Ci dlaczego patrzenie na kogoś jest molestowaniem.
  • Odpowiedz
@Variv: czy jest jakaś rzecz którą przez rok, dwa, robiłeś regularnie dzień w dzień o tej samej godzinie?
Nie do zrobienia na dłuższą metę, więc nie dziwota że wpadki, a przecież nie przyznają że czasami zapomniały wziąć
  • Odpowiedz