Wpis z mikrobloga

Aż tak was boli dupsko, żeby kupić pare merci i rozdac różowym w #pracbaza ? XDDD max 100zł inwestycji xD A jak nie masz stówki to kupic kilo cukierków i złożyć życzenia.
Nigdy zwierzęta produkcyjne nie wyjdą ze swojej biedy i z #przegryw z takim zachowaniem. Ale wy gowno zrozumiecie, bo baba zawsze zła xD I argument, że za 2 dni nic nie dostaniecie też jest z #!$%@?, bo akurat ja zawsze coś dostaje oprócz tylko życzeń. Ale to może nie można być zyebem, który boi sie odezwac do #rozowypasek xD
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jechanka: skoro nazywasz to inwestycją to masz nadzieje że jakoś ci się to zwróci, ale ona nic ci nie da. Ona tym twoim śmiesznym kinderkiem poczęstuje mokebe jak będzie łykać hektolitry jego nasienia. Natura.
  • Odpowiedz
  • 0
@saviour: @RyouNarushima @Goferlux666
xDD Ale was musiała jakas p0lka skrzywdzić xD
Dla mnie to jest normalne, że w normalnej pracy się tak ludzie zachowują. Na 10.03 i 30.09 też dostanę jakiś prezent i wszystkie się będą normalnie zachowywać, nawet jakbym je dzisiaj zlał i nawet życzeń nie złożył.
  • Odpowiedz
@Jechanka nie wiem co cie bawi odpadzie wychowany w zasadach ze kobieta jest najwazniejsza i nalezy jej ustepowac miejsca i inne cuckowe zachowania xD kupiles juz kwiaty wszystkim p0lkom w kolchozie, ktore i tak maja w ciebie #!$%@??
  • Odpowiedz
Ale was musiała jakas p0lka skrzywdzić xD

Dla mnie to jest normalne, że w normalnej pracy się tak ludzie zachowują. Na 10.03 i 30.09 też dostanę jakiś prezent i wszystkie się będą normalnie zachowywać, nawet jakbym je dzisiaj zlał i nawet życzeń nie złożył.


@Jechanka: ale w ogole nie odpowiedziałeś im na temat. Jaki jest zwrot z inwestycji?
  • Odpowiedz
@Jechanka: jak dobrze, że pracuję zdalnie, bo jeszcze w biurze trafiłby się taki pajac jak ty. Jeszcze nie zwariowałem, żeby obcym babom z pracy coś kupować xD
  • Odpowiedz
A jak nie masz stówki to kupic kilo cukierków i złożyć życzenia.


@Jechanka: W sensie że na dzień kobiet chcesz być miłym i koleżankom kupić po cukierku i złożyć im życzenia jak przystało na cywilizowanych ludzi?

TY ZAPLUTY SPERMIARZU, PRZEZ TAKICH CUCKOLDÓW JAK TY RYNEK ŚWIŃ WYGLĄDA JAK WYGLĄDA, WON Z TAGU NORMIKU!!!
  • Odpowiedz