Wpis z mikrobloga

Czasami myślę, że gdybym zachorowała na coś poważnego to w końcu bym miała wymówkę, że jestem ciągle zmęczona i potrzebuje poprokrastynować troszeczke i sobie leżeć i takie tam. Odpocząć od tych wszystkich ludzi co mnie nienawidzą, przestać udawać i przestać dopasowywać się do otoczenia. Nie musieć już być tą zawsze zabawną i z dobrym humorkiem, tą która zawsze pomoże, a nawet cię wyręczy.
Nie przejmować się już najdrobniejszymi rzeczami takimi jak złe dobranie słów w rozmowie z klientem, bo przecież nie umiem into relacje społeczne i praktycznie nie mam social skilli. Bo przecież mogłam użyć innego zwrotu lub wstać z fotela, bo to niekulturalne, że siedziałam, lub mogłam trochę dłużej utrzymać kontakt wzrokowy...
Męczy mnie codziennie życie, nie widzę żadnego sensu w niczym.

Tyram za najniższą krajową w januszexie, bo nie wiem co innego mogłabym robić.

Jak to jest być takim normikiem, po prostu żyć z dnia na dzień nie przejmując się niczym? Chodzić do pracy, wracać do domu, odpalić telewizor i myśleć, że jest w pyte. Nie czując tego przerażenia gdy pomyślisz o przyszłości.

"Zdolna, ale leniwa", "utalentowane dziecko" które teraz gnije od środka marnując swoj pseudopotencjał

ehhhhhhh

#adhd #doomer
dobrosulka - Czasami myślę, że gdybym zachorowała na coś poważnego to w końcu bym mia...

źródło: temp_file.png3740770253004693816

Pobierz
  • 10
@dobrosulka: Wrzuć na luz i tocz sie przed siebie, wiem, kolejna gówno prawda objawiona, ale o dziwo działa. Po tym, co piszesz to ty chyba poprostu przestawiłaś sie na realizacje oczekiwań innych, a nie własnych. Otoczenie jest pełne tych, co "wiedza najlepiej" co i jak, podstawa to nie dac im zauważyć ze wogole zwracasz uwagę na to, co mówią, sami sie odczepia.
Czasami myślę, że gdybym zachorowała na coś poważnego to w końcu bym miała wymówkę


@dobrosulka: internet przyjmie każdą głupotę, ale weź nie żartuje nawet

jestem ciągle zmęczona i potrzebuje poprokrastynować troszeczke i sobie leżeć i takie tam


@dobrosulka: to chyba powszechne. Po prostu to zrób. Na serio nie musisz gdzieś wychodzić się socjalizować kiedy wcale nie masz na to ochoty

Odpocząć od tych wszystkich ludzi co mnie nienawidzą


@dobrosulka:
przestać udawać i przestać dopasowywać się do otoczenia


to wszystko kwestia wyboru - nikt tak naprawdę nie każe udawać i dopasowywać się. grunt, żeby nauczyć się żyć z tym, co ludzie zobaczą pod maską ;P czy samemu akceptuje się to, czego innym się nie pokazuje.

czasem warto pomyśleć, czy inni są gotowi do takich poświęceń, żeby drenować się zupełnie z własnej energii, żeby komuś było lepiej - otóż w większości przypadków tak
@dobrosulka: słuchaj, normiki czy nie, każdy człowiek mierzy się z mniejszym lub większym lękiem. Sztuką życia jest to by mieć nad nim kontrolę, a nie on miał nad Tobą. Nieważne jest jak się to osiągnie, jedyna prawdziwą receptą na szczęście jest życie w zgodzie ze sobą.Trzeba więc ten lęk ujarzmić. Najłatwiejszym sposobem jest terapia, najlepiej poznawczo-behawioralna. Wiem, że osobie, która tyra w januszexie i nie może liczyć na NFZ jest cięzko