Wpis z mikrobloga

@Maly_Jasio: dobra już tak nie sraj pod siebie. Biadolicie jak jakieś dzieci. Bardzo dobrze, ze tak napisała. Z kacapow trzeba się śmiać i pomagać ich wyrzynać.
Już wszystkich normalnych męczy ta retoryka onucowa, że ze zdaniem ha tfu rosji trzeba się liczyć. Bo nie trzeba. Albo ze jedynym sposobem na zakończenie wojny jest dogadanie się z ha tfu rosja bo to w końcu ha tfu rosja.
Nie można dawać Ukrainie
  • Odpowiedz
Nie wiem jak was w domu wychowali i kto was spłodził. Bo jeśli ktoś uważa się za Polaka i ma takie podejście to jest szmatą.


@blackthorns: Gościu hamuj się. Uważam Rosję za największego wroga, z którym nie warto wdawać się w żadne układy nawet po wojnie, ale wymagam od polskiej polityki pewnej ogłady. Nie chcę, żeby polska polityka międzynarodowa zniżyła się do tej rosyjskiej, gdzie Medwiediew robi za nadwornego klauna
  • Odpowiedz
nie chcę, żeby polska polityka międzynarodowa zniżyła się do tej rosyjskiej


@Maly_Jasio: na razie jest taka jak calego swiata, wiec czego sie boisz? Nawet jest lepsza bo w duzej mierzy my jej przewodzimy wiec jest swietnie. Krucjata przeciwko ruskim trwa.
  • Odpowiedz
Widać po ich reakcjach, że nie wiedzieli, że są już nagrywani, czy sie mylę? Skoro tak, to dlaczego nie żartują sobie jawnie, przed mikrofonem i kamerami?


@Maly_Jasio:

Szkoda mi na Ciebie slow, i czasu, jestes zwyklym trollem, bo nie wierze ze ktos moze miec ujemne IQ i uzywac
RafDan - > Widać po ich reakcjach, że nie wiedzieli, że są już nagrywani, czy sie myl...

źródło: r

Pobierz
  • Odpowiedz