Wpis z mikrobloga

A ten żart trochę makabryczny, skoro byś wolał coś takiego, od obecnej egzystencji


@Lecerdian: to nie jest żart, przy życiu trzyma mnie już tylko strach przez wykonaniem wiadomo czego
@Glock17:
Ech, określenie Fight Clubu filmem o produkcji mydła przez dwóch kolegów z tłem twoich problemów i obecnych pragnień na zmianę, tworzy lekki żarcik.

Niemniej nie odbieram ci tego, że w tym wpisie jest coś poważnego i prawdziwego. W sensie, nie mówię, że żartujesz, ale wykorzystujesz konstrukcję żartu, aby powiedzieć coś, czego lepiej nie mówić wprost.

Cóż ja ci mogę rzec. Jedną próbę miałem taką, że tylko drobny detal zaważył o
Daj szansę temu światu, wylogować się można zawsze


@Lecerdian: Dałem szansę i jedyne co dostałem to 171cm wzrostu, zakola, atopowe zapalenie skóry, lęki i fobie społeczne, nigdy nie miałem żadnych kolegów, nigdy nawet nie rozmawiałem z żadną różową, byłem gnębiony w gimnazjum i pare razy pobity, nigdy nie jeździłem samochodem, nie ukończyłem 1 klasy zawodówki, dorastałem w poniemieckiej walącej się ruderze na bezludnej wiosce ze starymi alkusami i mógłbym wymieniać dalej
@Glock17: rozwijaj siebie. Za dużo myślisz. Jestem dużo starszy zapewne i na początku jest smutno a potem człowiek się przyzwyczaja. Czasu szkoda na takie rozmyślanie i w sumie na wykop też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glock17 są szkoły średnie dla dorosłych. Przecież masz rozum, widzę, że piszesz z ładem i składem. Nie pomyślałeś, żeby zrobić krok w tę stronę? Myślę, że nie zaszkodzi spróbować