Wpis z mikrobloga

Huop wyszedł z domu. W ciągu 2h sąsiadka na klatce nie odpowiedziała mi na dzień dobry, a w carrefourze wypadł mi kurczak z rożna z rąk bo opakowanie było tłuste, śliskie i niedomknięte i musiałem prosić młodą pracownice o pomoc co z tym zrobić. Ta niby pomocna, ale patrzyła na chłopa z pogardą i politowaniem. XD Potem poszedłem po monsterka i schylając się po niego jakaś #p0lka wchodziła z zakrętu na dział i mimo, że mogła spokojnie przejść obok bo miała miejsce to zaczęła na mnie kaszleć ,,EKHEM EKHEM'' abym schował dupe i zrobił księżniczce miejsce. Drobne sytuacje, ala każda z nich się kumuluje jak doświadczasz ich codziennie. Na każdym kroku otrzymujesz negatywny feedback jeśli jesteś pariasem i społeczeństwo samo będzie cię spychać na pobocze. Normictwo tego nie rozumie i powie, że ,,ludzie generalnie są mili''. Są, ale dla nich.

#przegryw
huopzblokow - Huop wyszedł z domu. W ciągu 2h sąsiadka na klatce nie odpowiedziała mi...

źródło: images

Pobierz
  • 17
@huop_z_blokow: Ludzie nie są mili, a jak są, to udają. Nie poznałem nigdy prawdziwie uprzejmej i empatycznej osoby, zwłaszcza kobiety, a to płci żeńskiej głównie przypisuje się te cechy. Wszystko sztuczne i na pokaz. Wystarczy mieć "nie taką mordę" i cała przykrywka sympatii i zrozumienia znika, jak brud na kostce przy użyciu myjki ciśnieniowej. Takimi spojrzeniami nawet nie traktują osób niepełnosprawnych. Będąc nieatrakcyjnym przestajesz być traktowany jak człowiek.
@TreatMyLamboLikeAFisherPrice: Kobieta potrafi być kochana... jak liczy na związek i to, że Chad spośród dziesiątek kobiet wybierze akurat ją i się wobec niej zobowiąże. Mam przystojnych kolegów z dzieciństwa i widziałem jak kobiety wokół nich pajacują jeśli ci zrobią im chociaż trochę nadziei na poważny związek, a oni ruchają i uciekają w długą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@huop_z_blokow: Ludzie są mili, ale dla innych ludzi, którzy są nie są odpychający.
Gdyby Matka Teresa z Kalkuty spotkała ciamajdę wykopka z twarzą co wygląda jak pół dupy zza krzaka to ona tymi samymi ustami co całowała stopy trędowatym i tymi samymi rękoma co masowała obolałe i zaropiałe plecy obłożnie chorych, to by temu wykopkowi napluła w ryj i strzeliła plaskuna.
@huop_z_blokow: w sklepach jest prawo dżungli, trzeba się wpychać zanim stare baby wepchną się przed ciebie, udawać gluchego i nie patrzeć na nikogo a jeśli musisz patrzeć to z pogardą. Wtedy wyjście jest udane. Jeśli tego nie przestrzegasz to inni traktują cie jak powietrze a tobie jest przykro, trzeba do tego przywyknąć w polsce