Wpis z mikrobloga

26 lat na karku i baby face, wyglądam jak 16-18 latek, jak zgolę mój ryj to już w ogóle xD (broda wygląda jak zapałki w gównie). Jak jestem ogolony to kasjerki prawie zawsze pytają się o dowodzik. Jak się uśmiechnę to wyglądam jak jakiś dzieciak, nawet jak się zachowuje poważnie czy jak najgorszy #!$%@? to ludzie mnie nigdy nie biorą i pewnie nie będą brać na poważnie, szczególnie płeć "piękna" eh..
#przegryw
  • 31
Łechhh babyface to straszny przegryw. Ratunkiem jest zejście z bodyfatem do 0 i nadrobienie tkanką mięśniową abyś nie wyglądał jak szkielet. Jak zejdziesz z bodyfatem to ci sie rysy trochę wyostrzą i nie będziesz wyglądał jak nastolatek. W przeciwnym razie żadnej baby nie wyrwiesz. Z mojego otoczenia widzę że młodo wyglądający kolesie nawet jeśli są „ładni” to i tak pożądania w kobietach nie wywołują. Broda + siłka i zwiększysz poziom teścia tym
@Sultan_Kosmitow @Mr_3nKi_ @Pikolo51: Łączy to wielu przegrywów w tym mnie. Braki w rozwoju dymorfizmu skutkujące młodym wyglądem w wieku 20-30. Składa się na nie babyface, niski wzrost, mała masa kostna szkieletu, złe proporcje ciała. Wynika prawdopodobnie z genetyki, niskiej ekspozycji na testosteron w okresie dojrzewania i prenatalnym lub niską wrażliwością na niego oraz prawdopodobnie z nieprawidłowego przejścia okresu dojrzewania w jakiś sposób. Z moich obserwacji łączy się to często też z
@Pikolo51: mam identycznie, oczywiście te głupie #!$%@? mówią "hihi ja bym tak chciała, kiedyś docenisz" ALE TO NIE OZNACZA, że dojrzejesz później i na starość będziesz wyglądać młodo. Będziemy wyglądać jak harry potter polskich finansów ehhh... ()
też mnie pytają o dowód, nawet jak kupuję piwo 4% a mam 24 lata...
@olaf_wolominski:

Złe wieści są takie że raczej nie masz co liczyć że będziesz wyglądał młodo np majac 40 lat. Raczej następuje zamiana z niedorozwiniętego płciowo pokurcza w goblina z zakolami.


Zakola mi nie grożą, ale współczuje innym - chociaż, niektórym pasują zakola. Największym problemem jest baby face i mało zarostu - budowe ciała mam normalną.. W sensie mam rozbudowaną, bo od 12 roku życia huop ćwiczył z ciężarkami, ale i tak
@Mezomorfix:

Broda + siłka


Nie widziałem żeby kobiety śluzowały do gymceli z brodami. Tu chodzi o poziom dymofizmu płciowego, a nie na ile lat wyglądasz.

@olaf_wolominski W sumie to chodzi głównie o poziom dyformizmu płciowego. Stary wygląd przy braku dymorfizmu to też tragedia. I jedyna różnica jest taka, że nikt będzie cię pytał w sklepie o dowód.
Mała ilość masy kostnej w czaszce i odkładanie się tłuszczu na twarzy daje zawsze
@olaf_wolominski: No karuzela #!$%@? się napędza na mnie, nieraz to aż czuć ... . Akurat karłem nie jestem, mam z 1,88 tyle dobrego, chociaż do kołchozu lipa bo stanowiska zazwyczaj sięgają do pasa. Z tymi drobnymi koścmi to można powiedzieć że mam chude ale długie palce u dłoni i to by było na tyle xd. Waże z 80-90 kg nie ważyłem się już dawno, ale wiem że schudłem troszkę, nie jestem
@RyouNarushima: przecież piszę. Babyface to brak dymorfizmu bo przypomina kobietę a nie chłopa. Jak zjedzie z tłuszczem to nieco bardziej będzie te kości widać a żeby nie wyglądać jak wieszak przez brak tłuszczu to siłka. I moim zdaniem lepszy gymcel niż gość z babyfacem bo przynajmniej jakiś respekt wzbudzi o ile nie jest niski. A preferencje baby mają różne, gość pisze że ma młodą mordę to jest potencjał na lokmaxing. Co
@ravau: Nie wyobrażam sobie żeby chodzić, czy zakochać się w 16 letniej julce. 10 lat różnicy, czułbym się jak pedofil xD. Chociaż znam jednego co w wieku 30 lat ruchał 15tki i zrobił dziecko xD. 30lat i 20lat to jeszcze spoko.
Z mojego otoczenia widzę że młodo wyglądający kolesie nawet jeśli są „ładni” to i tak pożądania w kobietach nie wywołują.


@Mezomorfix: Można być gymcelem z babyfacem. I zdecyduj się czy przegrywają przez młody wygląd czy brak dymorfizmu
Nie widziałem żeby kobiety śluzowały do gymceli z brodami.


@RyouNarushima: Gdy widze te teksty o brodzie i siłce to od razu wiem, że pisze je redpillowiec, który nie wychodzi w ogóle ze swojej piwnicy bo zajety jest ogladaniem innych piwniczaków toczących wielogodzinne internetowe boje z feministkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W praktyce jest jak pisał @Pozytywny_gosc Julki ćwiczą z chudymi wysokimi vifoniarzami, którza potrafią walczyć z wyciskaniem