Wpis z mikrobloga

26 lat na karku i baby face, wyglądam jak 16-18 latek, jak zgolę mój ryj to już w ogóle xD (broda wygląda jak zapałki w gównie). Jak jestem ogolony to kasjerki prawie zawsze pytają się o dowodzik. Jak się uśmiechnę to wyglądam jak jakiś dzieciak, nawet jak się zachowuje poważnie czy jak najgorszy #!$%@? to ludzie mnie nigdy nie biorą i pewnie nie będą brać na poważnie, szczególnie płeć "piękna" eh..
#przegryw
  • 31
@Pikolo51 spoko Mira's, pewnego dnia przestaną pytać. Nawet tego nie zauważysz, lecz gdy się zorientujesz, to spojrzysz w lustro i zobaczysz jak w moment zrobiłeś się stary. Życie.

¯_(ツ)_/¯
@Mr_3nKi_:

Różowe, które mi sie podobają nie leca na huopa, a te, które mi sie nie podobają, leca na huopa xD

Uważaj, bo zaraz ktoś wyskoczy z tekstem, że musisz szukać kogoś na swoim poziomie (w domyśle: brać pierwszą lepszą).
Fajnie, że chociaż część cech masz w normie. To całkiem sporo.


@olaf_wolominski: I tak Olafie it's over. Kilka lat temu jeszcze było "spoko", teraz jest definitywny over dla huopa. Dla p0lki nie jestem atrakcyjny. Nawet pani lekkich obyczajów powiedziała, że mam twarz dziecka ehh. Jedynie postura mnie ratuje, ale w tych czasach, gdzie m0rda jest najważniejsza it's over dla baby face.