Wpis z mikrobloga

Czy chłopy ćwiczą w leginsach? Benek jest widoczny?
Dokonałem zakupu, bardzo ciekawe doświadczenie, mega wygoda. Jeszcze nie byłem w nich na treningu.
Mam obawy że benek się uniesie chłopu jak zrobi duży ciężar, ale czy to wstyd?


#mikrokoksy #silownia
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@XYZ91 Ja się nie boję, pytam o wasze doświadczenia. Wg mnie jak siurek się podniesie to nie wstyd, to oznacza że chłop zdrowy.
  • Odpowiedz
@kRpt: Nie chodzę w leginsach, pisza że wygoda, a ja osobiście mam #!$%@?, ale lubię popatrzeć na damskie dupska w tych leginsach
  • Odpowiedz
@kRpt: Raz tak miałem, ale nie na silce, chłop się przebrał za kobite, wiesz, długie włosy, ubrania dopasowane, obcisłe, dupa jak u modelki, ja już w myślach ege szege, typ się obraca i myślałem, że mu wyjebe xDD
  • Odpowiedz
@kRpt ja się przejmowałem, że czasami benek się odznaczy, teraz to wywalone mam na to, wygoda wynagradza wszystko, szczególnie w siadach i ciągach. Najlepiej jakbyś miał czarne te leginsy, wydaje mi się że wtedy mniej widać bansiora w nich.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@apanKuba oczywiście że czarne. W kolorowych to już bym pewnie całkiem jak baba z tyłu wyglądał xD Po założeniu byłem w szoku jaka wygoda i swoboda ruchów.
  • Odpowiedz
Człowieku musiałem to przepić cwiartka bo się poczułem zgwałcony xDD


@XYZ91: ale o tym, ze na początku w myślach obracałes "ją/jego" na wszelkie możliwe sposoby(te nielgalne tez), to już zapominasz.
ech, te chłopy. xD
  • Odpowiedz
@kRpt powiem z perspektywy kobiety - no chłop ma co ma i przy obcisłych rzeczach będzie się to odznaczać, ale to nie wstyd. zwykłe czarne legginsy nie będą aż tak zwracać uwagi. proszę nosić i się nie przejmować.
  • Odpowiedz
@Mackwi mi luźne spodenki, nawet takie rozciągliwe zawadzają jakoś w siadach, szczególnie przy większych ciężarach, to samo w ciągach, nic się nie podwija, nic nie zaczepia, nic nie ciągnie, myślę że lepszy komfort można osiągnąć jedynie strojem Zamaskowanego Trójbojarza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kRpt: Szczerze to gorzej jak siur Ci się nie będzie odznaczał.

Normalnie zakładaj i nie myśl, jedyne co to nie polecam na gołą dupę, bo widzę że są osoby które tak robią.
  • Odpowiedz