Wpis z mikrobloga

Witam, szukam jakieś super kurtki na wczesnowiosenne przejażdżki rowerowe. Zakres temperatur to pewnie jakieś od 5 do 10 stopni i fajnie by było jakby było w miarę nieprzemakalne. Do tego chciałbym dorzucić może jakieś ocieplacze na ręce i jakiś fajny trykot.
Oczywiście zastosowanie do kręcenia na zewnątrz, a nie na trenażerze. Budżet max 1200 zł.


#rower #szosa
  • 10
@veracholera: W Tym budżecie - maap, eroe.
Jmp ma teraz promocje - też kozackie.

Pytanie czy kurtka ma być tylko izolatorem od zimna i wilgoci czy ma być ocieplana.

Ja w takich temperaturach używam - uwaga - spexcel xD, jedyna jej wada to jedna kieszonka, ale lada moment zamówię zeszłoroczny model.
@Desmosedici: więc możesz potwierdzić że jakość jest naprawdę TOP.
Też na przełomie listopada i grudnia wyhaczylem te sama. 399 zł ( ͡ ͜ʖ ͡) i dzięki za cynk, może coś się upoluje we wtorek
@veracholera: Endura MT500. Nie fituje się jak kurtki szosowe, łamie zasady velominati, ale za to ma niesamowitą oddychalność i nieprzemakalność. Plus możliwość jej otwarcia tak, że w moment ją przewietrzysz. Na bikester szło je wyrwać nawet z 70% przeceną. Ja w takiej cały dzień w deszczu, 8h jazdy - nie przemokła, nie przewiało, nie ulałem się pod nią.