Wpis z mikrobloga

@porque: do bordowego może pasować właśnie wrzosowy krawat, taki jasny żółty (piaskowy? byle nie w odcieniu twojej skóry), czarny poważniejszy, ale też będzie w porządku. Skróć nogawki/rękawy i możesz coś ze jaskrawszymi skarpetami ugrać. Jakie buty do tego chcesz założyć i jaka okazja? Randka, pogrzeb, studniówka?
@sidhellfire: ogolnie buty tez do kupienia sa i krawat wlasnie zostal i buty :) to znaczy niby na slub, ale to na przyszlosc to bardziej takie jakies wyjscia mysle tez wporzo by byly :) rekawy skroci mi mama bo jest krawcowa z fachu i wie jak to wszystko zrobic i nogawki tak samo :) wiec wlasnie krawat i buty mi zostaly, a buty jakie bys polecal?
@PrawicowyBelkot: spoko, chcialem rozowa, ale byly same xxl :/

no a co do garniaka, to lepiej lezy tylko #!$%@? sie ulozylem na foto :D ale #!$%@? poszlo w swiat :D

no i jak znajde jakas koszule w normlanej cenie to moze sie wymieni, to wiadomo nie jest ani na dzisiaj czy jutro :D
@PrawicowyBelkot: wiem wiem, poszetke skombinuje, a jak mowie mama z zawodu krawcowa mi do obrobi :) bo ogolnie lepiej lezy niz na tym zdjeciu :) jedynie rekawy chyba naprawde ciut za dlugie, ale to sie obrobi :D i spodnie to wiadomo trzeba zrobic, bo nawet nie sa zakonczone na dole wiec to sie zrobi :)