Wpis z mikrobloga

Nie ma na mój telewizor #lg #webos apki #f1tv #f1tvpro więc stwierdziłem włączę #f1 na #xbox bo tam jest najnowszy #edge.
Testy, treningi, a nawet studio przed kwalifikacjami działają, ale kwalifikacje oraz studio po nich już nie.
Oni to jakoś specjalnie dodatkowo zabezpieczają czy o co chodzi?
  • 13
  • Odpowiedz
@lunga:
Wczoraj oglądałem ze steamdecka i na kwale musiałem w mozilli włączyć zezwolenie na treści z DRM. Może w edge to jest gdzieś w ustawieniach
  • Odpowiedz
  • 1
@lunga też mam LG webos i borykam się z tym samym problemem. Na razie odpalam F1 tv z laptopa i podłączam kablem HDMI do telewizora. Zastanawiam się nad zakupem chromecasta, aby móc ściągnąć aplikację.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szlif: Ja póki co obejrzałem na Viaplay bo mam triala i jest apka na telewizor.
Można dokupić faktycznie Chromecasta, Amazona czy inny tv stick ale to byłoby specjalnie dla F1 bo wszystko inne działa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szlif: Jeśli masz w tym samym pokoju laptopa z WiFi 5Ghz to bardzo fajnie działa streamowanie na telewizor, zawsze to lepiej niż hehe ciągnąć kabla.
  • Odpowiedz
A bo chciałem sobie ostatnio ogarnąć, ale po zainstalowaniu nie mogę się zalogować, po prostu nie mogę wpisać żadnych danych, jakby się zawiesiło i zastanawiałem się czy to u mnie czy jakiś szerszy problem
  • Odpowiedz
  • 1
@LM2525: Nie mam konta, ale zainstalowałem na próbę i faktycznie nie da się wpisać danych do logowania, nie reaguje na pilota.
  • Odpowiedz
@lunga: ok, dzięki za sprawdzenie. Co do viaplay to niby działa, ale np wczoraj co jakiś czas wyłączał mi się dźwięk na sekundę. Niby nic strasznego, ale trochę deprymujące
  • Odpowiedz