Wpis z mikrobloga

@Rimbolo: no bo jak się jest w tak skrajnej sytuacji że się ma 0 znajomych to wcale nie są się iść w miejsca gdzie da się ich poznać XD jakieś zajęcia, coś, nawet na studia się zapisać z dupy jakiekolwiek i się integrować
jakieś zajęcia, coś, nawet na studia się zapisać z dupy jakiekolwiek i się integrować


@PeterGosling: W tych czasach nawet nie trzeba wychodzić z domu, nawet na wykopie jest wiele osób, które narzekają na samotność. Ale napisz takiemu, żeby poszukał tutaj znajomych, to albo poda sto wymówek, albo nie odpisze nic, a potem dalej będzie narzekał. Choć znam też przypadki, że ktoś próbował i się okazywało, że jednak nikt się nie chce
W tych czasach nawet nie trzeba wychodzić z domu, nawet na wykopie jest wiele osób, które narzekają na samotność. Ale napisz takiemu, żeby poszukał tutaj znajomych, to albo poda sto wymówek, albo nie odpisze nic, a potem dalej będzie narzekał. Choć znam też przypadki, że ktoś próbował i się okazywało, że jednak nikt się nie chce spotkać.


@choochoomotherfucker: Dlatego uważam, że w 99% ten tag to trolling + miejsce do ponarzekania
@choochoomotherfucker: I co mi po takich znajomych? Mam gnać na drugi koniec kraju, aby poklepać kogoś po plecach i powiedzieć, że wiem co czuje, bo jesteśmy w podobnej sytuacji? To można zrobić przez internet. Takie gówno rady są jak zebranie meneli pod sklepem i powiedzenie im, że mają wyjść z nałogu.