Wpis z mikrobloga

#przegryw #redpill zawsze mam bekę z ludzi którzy myślą o związku z dziewicąxD serio, to najgorsze co może być, właśnie się z taką rozwodzęxD kłoda taka, że most można by postawić, zero zaangażowania, ciekawości, najlepiej się uwalić na łóżku i leżeć po ciemku, a ty odprawiaj kolejnego misjonarza. Zróbcie sobie przysługę i idźcie wyszaleć się na divach, a do związku szukajcie normalnej dziewczyny, co nawet i na mokebe skakała, a nie legendarnej cnotki niewydymki, której ojciec pilnował by nawet całować się publicznie wstydzila
  • 44
@Fork_in_Pork

dziewictwo może nie jest warunkiem koniecznym, ale "Cześć jestem Ada i każdy mi wkłada" to tak na chłopski rozum nie jest najlepsza prognoza na długotrwały związek.
Badania mówią dokładnie to samo, im laskę przeorało więcej typów, tym większa szansa na rozwód.

związku szukajcie normalnej dziewczyny, co nawet i na mokebe skakała,


będziesz się w jej #!$%@? kobiecym umyśle musiał zmierzyć z każdym jej byłym facetem. A jak mokebe dała to była
@Trauma_Teddy: no właśnie zawsze niektórzy przejawiają ta mentalność, że może poprzedni partner był lepszy w łóżku? Niewieze sensu w tym by ciągle się zamartwiać takimi pytaniami. Dla mnie seks to seks, naprawdę nie ma w tym jakiegoś magicznego sacrum. Można też myśleć, że tamten lepiej gotował/sprzątał/dobrze segregował śmieci???? bardziej mi chodziło by sie zanadto nie rozwodzić o tym, że cnota to jakiś niewiadomo jaki grall, dla mnie to większa wada i
@symetrysta: nigdy, najgorsze podejście i współczuję tym co tylko tak podchodzą. Jednocześnie jednak stanowi istotną część w związku. Wpis jest krótki, wsumnie za płytki na ile chętnie byś rozglądał/rozpisał. Sam bardziej do związków podchodzę, że dobrze mniec w swojej drugiej połowie najlepszego przyjaciela, komu bez wąchania opowiesz swoje największe sekrety czy wachania i który nie będzie się bać swojego zdania, a ty go wysłuchać, choćby i kłótnia bylaz ale na poziomie????
@Fork_in_Pork bo związek to nie tylko seks. Taka przeorana dziewczyna zawsze będzie porównywała obecnego partnera do swoich byłych. I o to w tym wszystkim chodzi. Jak ktoś złapał dziewice to duże szanse że jesteś jej pierwszym partnerem, to Ty jej wszystko pokazujesz, Ty jesteś tym pierwszym z którym przeżywa życie. Ona wtedy nie ma jak stwierdzić, czy to co robisz jest dobre czy może inny facet zapewniłby jej lepszy związek.
@Fork_in_Pork

no właśnie zawsze niektórzy przejawiają ta mentalność, że może poprzedni partner był lepszy w łóżku?


tu nie chodzi o mentalność, tylko o to że laski non stop porównują cię z innymi. jak miała bogatego typa, to masz #!$%@? bo "Grzesiu ją zabierał do Basiury na momenty, więc może zdradzał, może i nawet bił ale nie za mocno". A jak jeszcze jakiś typ nieszczęśliwie umarł, to już w ogóle #!$%@? bo będziesz
@Fork_in_Pork:
Można też rozmawiać o swoich fantazjach i potrzebach. Ja zapytałam chłopaka jak według niego wyglądałby idealny wieczór, gdybyśmy mieli pominąć to, czego ja chcę i skupić się tylko na nim i tym, co sprawiłoby mu maksimum przyjemności. Musiałam trochę dopytać, ale za to teraz wiem więcej o jego pragnieniach. On wie o moich i jest świetnie.
Ale najpierw trzeba zbudować na tyle komfortowy związek, żeby nie wstydzić się o tym
@Trauma_Teddy: no moja opinia jest taka, że najgorsza rzecz jaką możesz sobie zrobić to nonstop porównywać się do innych, a niech by ich było tysiące, czy nonstop rywalizować???? ale jestem randomowym gościem, każdy z tego co napisałem wyciągnie coś albo i nie???? im więcej ludzi będzie podchodzić na luzie do życia i związków, wg. mnie oczywiście, tym lepiej, zamiast trzymać sztywno jakieś zmurszałe zasady
@Fork_in_Pork: podzielam zdanie opa.
Uprawiam seks regularnie od 10 lat, za rok 3 będzie z przodu więc mogę coś powiedziec na ten temat.
W swoim życiu miałem 2 dziewice i to była katorga. Najlepiej mi było ze starszymi kobietami o około 10lat, głównie mamy po rozwodach. Nigdy nie pytałem o poprzednich partnerów i same też nie porównywały.
Najważniejsze to mieć wspólny język w łóżku oraz w codziennym życiu.
Najlepsza była mama
No i właśnie o takie relacje mi chodzi i gratuluję. Zabawa w związku, wspólne spędzanie czasu, gotowanie i pierolenie głupot to coś na czym powinno się skupiać i bawić, a nie na takich błahostkach ile partnerów miala
@Fork_in_Pork ja #!$%@? typie, nawet ze zrozumieniem nie przeczytałeś tego co napisałem. nie ty się będziesz porównywał, tylko będziesz porównywany. Tak czy inaczej będziesz z nimi rywalizować, chcesz tego czy nie. Opowiadasz jakieś bajki o tym że najlepszy materiał na żonę to taka różowa, którą wcześniej wyruchało tysiąc typów, ale tak nie jest.
nie udało ci się z niewydymką, trudno, zdarza się. tylko to nie oznacza że jak wybierzesz kobietę wyznającą przeciwne