Wpis z mikrobloga

#przegryw #redpill zawsze mam bekę z ludzi którzy myślą o związku z dziewicąxD serio, to najgorsze co może być, właśnie się z taką rozwodzęxD kłoda taka, że most można by postawić, zero zaangażowania, ciekawości, najlepiej się uwalić na łóżku i leżeć po ciemku, a ty odprawiaj kolejnego misjonarza. Zróbcie sobie przysługę i idźcie wyszaleć się na divach, a do związku szukajcie normalnej dziewczyny, co nawet i na mokebe skakała, a nie legendarnej cnotki niewydymki, której ojciec pilnował by nawet całować się publicznie wstydzila
  • 44
  • Odpowiedz
@Fork_in_Pork: no to ją #!$%@? naucz dzbanie XD ja przy pierwszych razach najlepiej wspominam jak moja luba #!$%@?ła starym jakąś kamasture, i pokazywała mi różne obrazki z owej księgi a ja stawałem na głowie by to odwzorować. No ale ty chyba jesteś jakims cuckiem albo zwyczajnie nie udało ci się w życiu.
  • Odpowiedz
@Fork_in_Pork: true religia i konserwatyzm robi z ludzi debili oraz stwarza w ich życiu dodatkowe problemy. Sam w wieku nastoletnim byłem buntownikiem i miałem jazdy o tej j3bany kościół i msze. Trochę mi zajęło tez wyrwanie się z tych sztywnych ram, ale niestety już jest za późno. Rany są zbyt duże i nie wiem, czy kiedykolwiek się pozbieram.
  • Odpowiedz
  • 0
@Trauma_Teddy: no nie wiem, to w twojej głowie siedzi, że będą cię porównywać, co mam na to poradzić. Ja tylko pisze, że nie warto się katować takim myśleniem. Nie wiem czy to frustracja czy co żeby zaraz wyzywać dziewczyny, które lubią seks, od #!$%@?. Ja mówię o tym by się nie przejmował i jak jeden przedmówca mówił, że związek to coś więcej, a sprowadzanie tego ile miała partnerów to jednak
  • Odpowiedz
@Fork_in_Pork: Miałem dwie dziewice i musiałem dużo makaronu nawinąć żeby rozłożyły nogi. Koniec końców lubiły się łamać jak strzelby ale bez szaleństw, bo to jednak 18-22 lata miały. Najlepsze to over25 już obyte w temacie, wiedzą jak skakać, znają swoje ciało na tyle że wiedzą jak dojść i same wyjdą z inicjatywą pozycji itp.
  • Odpowiedz
  • 0
Sam nie wiem szczerze mówiąc, ja jestem milenilas, ani szczególnie szpetny, ani bogaty (fakt, nie biedny, ale znajomi i przyjaciele są z różnych srodowisk), ale powodzenie miałem raczej z gadki niż ogólnej aparycjixd mam 182, więkwiększość część życia raczej z nadwagą niż wymarzony Oskarek, ale nawet niższi odemnie kumple, powiedzmy blizej 170, to nigdy nie narzekali na brak powodzenia, a nie pochodzili z bogatych domowxd
  • Odpowiedz
  • 0
Sam nie wiem szczerze mówiąc, ja jestem milenilas, ani szczególnie szpetny, ani bogaty (fakt, nie biedny, ale znajomi i przyjaciele są z różnych srodowisk), ale powodzenie miałem raczej z gadki niż ogólnej aparycjixd mam 182, więkwiększość część życia raczej z nadwagą niż wymarzony Oskarek, ale nawet niższi odemnie kumple, powiedzmy blizej 170, to nigdy nie narzekali na brak powodzenia, a nie pochodzili z bogatych domowxd najgorzej dać sobie wejść na głowie i
  • Odpowiedz
@Fork_in_Pork: Przecież związek nie polega tylko na seksie, widziały gały co brały. A rozmawiałeś może z nią o tym? No, że chciałbyś spróbować, czegoś innego? Jakie są Twoje oczekiwania, Jakie jej.. Co mnie boli co Ciebie. Czy lubisz to tamto? Może ma jakiś problem i jest on w jej głowie tu polecam seksuologa dla was obojga. Normalnie widzę, że seks jest z łaski, że ty niczym tępe zwierzę, będziesz młócił
  • Odpowiedz
@Tymajster one nie obciągają za darmo, tylko za jakieś pierdoły w stylu kolacja czy kilka drinów. To w zupełności wystarczy żeby wyczerpać znamiona prostytucji¯\(ツ)
Brałem, sprawdzałem, takie za darmo nie dają, są na to zbyt porządne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fork_in_Pork: Dziewica jest nieobeznana w tematach seksu, NO KTO BY POMYŚLAŁ XDDDDD Może jeszcze powiesz, że pingwiny nie potrafią latać a twój stary nie potrafi udzielić wykładu z fizyki kwantowej
  • Odpowiedz
dziewictwo może nie jest warunkiem koniecznym, ale "Cześć jestem Ada i każdy mi wkłada" to tak na chłopski rozum nie jest najlepsza prognoza na długotrwały związek.


@Trauma_Teddy: No tak, bo istnieją tylko te skrajności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Badania mówią dokładnie to samo, im laskę przeorało więcej typów, tym większa szansa na rozwód.


Piszesz o badaniach, z których wynika, że trwalsze będzie małżeństwo z kobietą, która
choochoomotherfucker - >dziewictwo może nie jest warunkiem koniecznym, ale "Cześć jes...

źródło: wolfinger-sex-partners-divorce-figure-1-1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fork_in_Pork: Pytanie czy Ty gadałeś w ogóle z nią o takich tematach? xD Czy ruchałeś po ciemku parę lat i nagle uznałeś "dobra rozwód bo jesteś słaba". O tym można gadać, o tym co kto lubi itd. I wzajemnie się zaspokajać. Skoro tego wcześniej nie robiła to skąd ma wiedzieć co robić i jak? Może myśli, że to tak ma wyglądać, #!$%@? wie, nie rozumiem jak ktoś może być w
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker jak chcesz ze mną rozmawiać, to musisz odnosić się do tego co napisałem, nie do tego co chcesz przeczytać.

Op odnosił się do dziewic, a 9 partnerów to wcale nie tak dużo, ja tyle loszek to na studiach ogarnąłem.
przeciętna loszka imprezowiczka, która już się wyszalała i po trzydziestce szuka stabilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) 9 partnerów to miała przed skończeniem szkoły średniej. Jak faktycznie imprezuje,
  • Odpowiedz