Wpis z mikrobloga

Dostałem skierowanie do choroszczy po raz kolejny xD
Tak jakby leki i zamknięcie mnie w pokoju na miesiąc miało zmienić źródło moich myśli i zamiarów samobójczych czyli REALNA bezsilność i brak możliwości nawiązania relacji, mimo prób i lat terapii a samotne życie mnie już znudziło.
Nie ogarniają lekarze, że wcale nie czuje, że mam depresje bo funkcjonuje na wysokim poziomie, po prostu odmawiam pójścia na konformizm i skończenia jak "Człowiek Ptak" tj prawie 50lvl czarodziej, nietrzymający za ręke. Wole się wylogowwać wcześniej niż żyć po to, żeby wyrobić norme u janusza. Krótka piłka. Nie ma w tym żadnej emocjonalności a jedynie kalkulacja, skoro zasady gry sprawiają, że nie mam szans na wygraną to przestaje grać.
Zamkną mnie, pogadam z lekarzem 3 razy przez cały pobyt, #!$%@?ą mi leki i znowu będę się #!$%@? czuł, wyjdę i dalej wróce do pustego domu bez żadnej realnej szansy na zapoznanie kogoś i rozwój socjalny, to chyba musza mi opioidy dać, żebym przestał planować samobójstwo XD Znaczy zaplanowane już mam, dlatego mnie wysyłają ( )
#przegryw #samotnosc #depresja #psychiatria
  • 6
@Kremufka2137: Birdmana z filmu chyba wziąłeś xD a mnie chodzi o film z jutuba ze starym przegrywem w izolacji "Człowiek Ptak" kanał Tomasz Zerka chyba się nazywał. Jedyny kontakt z loszką to przez telefon jakaś małolata mu naopowiadała, że związek i jej hajs wysyłał a ona go zghostowała i nigdy jej nie spotkał nawet
@MrSknerus: Jak nie masz tych no, koncesji i nie trafisz do jakiegoś lepszego, tylko na jakieś zadupie to rzeczywiście nic nie zmieni. Ja sobie zjadam smakołyki od lekarzy i pykam w gierki, nie myśląc zazwyczaj że po śmierci starych trafiam pod most.