Wpis z mikrobloga

Pamiętacie piątkę Konfederacji?

Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej.


Wtedy też padły też słowa określające wyborców Konfederacji jako ludzi, którzy kupią m.in. straszenie czymś

To najlepiej trafia do naszych wyborców, dlatego nasi wyborcy chcą nas słuchać i z tego powodu wyborcy chcą na nas głosować

Trzeba mówić ludziom, że Żydzi dostaną naszą polską ziemię, założą Polakom chomąto i będą uprawiać nimi pole. To chwyci. Jak Braun opowiada o batożeniu homoseksualistów, to nam poparcie rośnie!


Tyle wstępu i przechodzę do sedna

Sławomir Mentzen w wywiadzie z 2019:

JW: Uważa Pan, że człowiek przyczynia się do globalnego ocieplenia?

SM: Globalne ocieplenie jest faktem. W istotnej części jest spowodowane przyczynami antropogenicznymi.

https://energetyka24.com/klimat/mentzen-globalne-ocieplenie-to-w-istotnej-czesci-wina-czlowieka

Sławomir Mentzen w wywiadzie z 2023:

BR: Globalne ocieplenie to ściema? [Tak czy nie?]

SM: [Głęboki oddech i skomplikowane procesy myślowe] Ciężko odpowiedzieć tak czy nie, ale idę raczej w kierunku "tak"

https://youtu.be/mkP6PiBeO7s?t=678

Sławek ostatnio zauważył, że jego elektorat jest denialistą klimatycznym (klasyczne "I oppose the current thing") i już puścił oczko do tego elektoratu.
A nawet jeżeli jakiś wyborca nie jest denialistą, to ta osoba zawsze może powiedzieć "ale lewaku przecież doktór Mentzen nie powiedział, że globalne ocieplenie to fikcja" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja jestem w stanie uwierzyć, że Mentzen prywatnie nadal jest swojego zdania z 2019, ale jako osoba inteligentniejsza od swojego przeciętnego wyborcy musi się dostosować do niego, bo inaczej skończy się dojenie frajerów

Jak dla mnie to piątka dzisiaj by brzmiała tak:

Nie chcemy robaków, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej.

Dawno nie słyszałem o ustawie 447, reszta jest mniej lub bardziej aktualna

#polityka #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazkonfederacji #mentzen #ekologia #globalneocieplenie
  • 6