Wpis z mikrobloga

@PapaStajl: w sumie to już twoja wina że się na to złapałeś. O ile faktycznie ma np aktualne foty które prezentują tylko twarz aby ukryć otyłość. Wprawne oko to rozpozna.
Gorzej jeśli używa zdjęć sprzed paru lat gdy była szczupła. To już cios poniżej pasa
@olokynsims:

@OracleCloud: hihi bo różowe wcale nie zaniżają wieku, wcale nie wrzucają zdjęć w szpachli po retuszu, wcale nie celują w za wysoką ligę. Wcale


No to niezła logika, różowe wstawiają jakieś zretuszowane zdjęcia to ja sobie wstawię zdjęcia kogoś innego. Jak się to jakiejś dziewczynie to nie spodoba to przecież mogę powiedziec: ej no przecież wy wstawiacie przerobione zdjęcia to co się czepiasz??
@Pralko-suszarka: no #!$%@? tinder chlopaku, odsiewasz wszystkie brzydkie i gadasz z ladnymi i patrzysz pozniej czy jest fajna w srodku. ty masz jakies inne podejscie? umawiasz sie nawet z tymi brzydkimi?
No to niezła logika, różowe wstawiają jakieś zretuszowane zdjęcia to ja sobie wstawię zdjęcia kogoś innego. Jak się to jakiejś dziewczynie to nie spodoba to przecież mogę powiedziec: ej no przecież wy wstawiacie przerobione zdjęcia to co się czepiasz??


@OracleCloud: Logika jest taka że dziewczyny i chłopaki mają swoje za uszami, dziewczyny oszukują z wyglądem, to chłopaki też zaczęli oszukiwać zawyżając wzrost. I tak to się kręci.