Wpis z mikrobloga

Może ktoś wie jak to działa bo mam parę pytań dot. szkół policealnych i ich legitymacji. Weekendowo uczęszczam (jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)) do Cosinusa, na codzień pracuję w firmie gdzie status ucznia jest wymagany i tutaj rodzi się pytanie.
Mam legitymację podbitą na 3 miesiące, chodzi mi głównie o to czy jak mam już legitymację to mogą mnie dopiero #!$%@?ć po końcu semestru czyli wtedy jak kończy się legitka?
#edukacja #nauka #szkola #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #pracbaza #pracbazaroblems #cosinus
  • 10
@C00mpel Mogą wypowiedzieć ci umowę w każdym momencie, nic nie stoi na przeszkodzie.

O zmianie swojego statusu trzeba poinformować zleceniodawcę od razu. Ważność legitymacji nie ma nic do rzeczy
@taktoto: właśnie w internecie widzialem odwrotnie ze jedynie mogą cie skreślić pod koniec semestru czyli po 3 miesiącach bo na tyle podbijają legitymację. Ale no to były wpisy przed paru lat, muszę się chyba dogłębnie wtajemniczyć w regulamin Cosinusa by dowiedzieć się co jednak jest prawda.
@C00mpel A to nie zrozumiałam, myślałam, że z tym #!$%@?, to masz na myśli firmę, w której pracujesz. Jeśli chodzi o szkołę, to sprawdź w regulaminie, ale znając życie nikt nie będzie się z tym spieszył, bo za tobą to pewnie idą jakieś dofinansowania
@taktoto: akurat o firmę się nie martwię bo tam mam połapane, tylko no w regulaminie jest niby 50% w 2 miesiące by uniknąć skreślenia z listy, czyli w teorii w pierwszy miesiąc nie mogą mnie skreślić bo mogę niby ten drugi cały przechodzić xD
@C00mpel: kolego powiedz mi bo zapewne od tego marca przechodziłeś cały semestr. Pojawiałeś się na zajęciach czy elegancko kładłeś na to #!$%@?? Próbuję wybadać czy Cosinus faktycznie #!$%@? w trakcie semestru jak nie masz frekwencji czy przymyka oko i pozwala ci wegetować do końca semestru. Wtedy dostajesz lote z list i zapisujesz się od razu na drugi semestr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@H4RRI3R: łącznie byłem w cosinusie ostatni weekend lutego + 1 weekend marca, przez cały okres nie dostałem informacji o wydaleniu, a wręcz przeciwnie jakoś z miesiąc temu dzwonili do mnie czy nie chcę zapisać się jeszcze raz na nowy semestr lub na inny kierunek, pomimo wielkiej ilości sms'ów że w przypadku niechodzenia dostajesz bana na ponowne zapisanie się o cosinusa. Co do legitki wydawana jest do 30 września lub do 1
@C00mpel: To jeszcze raz pomalutku. Ile miesięcy byłeś zapisany w Cosinusie i czy po za zapisaniem się chociaż raz pojawiłeś się tam na zajęciach po frekwencje? Czy robiłeś badania?
@H4RRI3R:

Ile miesięcy byłeś zapisany w Cosinusie


Od końcówki lutego aż do końca sierpnia bo wtedy zabrałem papiery ze szkoły, nie wiem czy zostałem wydalony, nie dostałem takiej informacji. Ale tak jak wyżej pisałem w teorii brak obecności = brak możliwości zapisania się kolejny raz, a mi proponowano zapisanie się ponownie pomimo tego że nie chodziłem.

czy po za zapisaniem się chociaż raz pojawiłeś się tam na zajęciach po frekwencje?


Musiałem