Wpis z mikrobloga

19-latka Ruslana Danilkina dwa tygodnie temu straciła nogę w rosyjskim ostrzale artyleryjskim..

Deklaruje że chce się dalej zaangażować w obrone swojej ojczyzny - ukrainy - że "nie pozostawi swoich chłopaków", i chce wrócić jak najszybciej do swojej jednostki.. choćby pomagać przy kuchni wojskowej.

#ukraina #wojna #rosja
Pobierz Kumpel19 - 19-latka Ruslana Danilkina dwa tygodnie temu straciła nogę w rosyjskim ost...
źródło: temp_file.png8205403276471751872
  • 163
@Jeffrey_M: Wolę mieć mniejsze jaja i być nazywany przegrywam przez anonimowych klikaczy ale za to mieć dwie nogi. Choć oczywiście to nie jest największa strata, gorzej mają ci co np stracili głowę. A raczej mieli bo teraz mają już spokój.
To tez jest część propagandy. Bohaterowie mimo ran chcą wrócić na front. Rzeczywistość zwykle nie jest tak kolorowa. A późniejsze życie, jako kaleka nie tylko pod względem fizycznym ale przede wszystkim umysłowym, to jest dopiero wyzwanie. Często zbyt wielkie.

Ok 4.55 w teledysku zaczynają się napisy. Można przeczytać że prawie 5000 weteranów popełnia samobójstwo każdego roku.
https://www.youtube.com/watch?v=o_l4Ab5FRwM
@Kumpel19 jak zawsze wykopki się zesrały, i tak waszym największym problem jest to że to kobieta. Ukrainki uciekają za granicę źle, walczą tez źle. Jakby wrzucić post szkalujący baby to byście klaskali. I tak najlepsze są płacze, że mężczyzn to nikomu nie szkoda... nie wcale cały świat spiskuje żeby nas wykończyć i wszyscy się cieszą że mężczyźni umierają na froncie.

Jak ja patrzę na post op - gdyby wrzucono zdjęcie 19-letniego Wasyla
Pobierz WojowniczyKamil - @Kumpel19 jak zawsze wykopki się zesrały, i tak waszym największym ...
źródło: temp_file.png1708495753896905931
Jeśli naprawdę spotkało ją i zobaczyła piekło wojny to szacun, że chcę tam wrócić bo nie jednemu klęka psycha. Albo to po prostu kolejna próba wywołania na mężczyznach zamierzonych czynów czy odczuć na ich niekorzyść by walczyli nawet z jednym palcem bo przecież kobieta chcę a on gorszy? Pomijam że nikt jej oficjalnie bez nogi nie dopuścić
nie wiem czemu służy ten post, to jakaś kryptoreklama jej only fans? czy szykowanie się do zbiórki na protezę dla niej? w tym wypadku, też szybciej zarobi na only fans ;p