Wpis z mikrobloga

z tego co mi się wydaje to praca w amerykańskiej armii jest dobrowolna. Pewnie że to po części wina systemu ale no cos America Fuck Yeah


@AdamKarolczak02137: just miej bogatych rodzicow ktorzy ci oplaca studia bro.
qusqui21 - >z tego co mi się wydaje to praca w amerykańskiej armii jest dobrowolna. P...
  • Odpowiedz
z tego co mi się wydaje to praca w amerykańskiej armii jest dobrowolna. Pewnie że to po części wina systemu ale no cos America Fuck Yeah


@AdamKarolczak02137: to prawda, ale nie dlatego przytoczyłem ten przykład, bardziej w kontekście romantyzowania wojny i tych paskudnych propagandowych akcji mających wejść na męskie ego, przez porównania do kobiet, między innymi po to by zaciągali się dobrowolnie

tyle mówi się o seksizmie, ale z jakiegoś powodu
  • Odpowiedz
@Kumpel19: fajnie fajnie, miliony ukrainek właśnie skaczą sobie z bolca na bolec na zachodzie ale wykopek wybrał sobie jedną bohaterkę by promować tezę, że kobiety też walczą na wojnie xd
  • Odpowiedz
Typowy rosyjski bohater - #!$%@?, że nie ma nogi i jest okaleczona do końca życia, najważniejsze, że chwała mateczce rasijii. Rząd wykorzysta ją do propagandy, a ona będzie myślała, że jest spełniona, bo zabija "terrorystów" na Ukrainie xD Ktoś tam pisał, że ona ma jaja xD chyba w gardle, które zaprezentował jej jej własny kraj.
  • Odpowiedz