Wpis z mikrobloga

@panczekolady: Zestawienie tych dwóch obrazków to swego rodzaju manipulacja. "Rozsądny konserwatyzm" nie bez powodu jest w cudzysłowie, bo to cytat z Putina. W tamtym artykule mowa była też o tym, że o ile zachodni konserwatyści mogą się nabrać na putinowską wizję, o tyle w Polsce za dobrze wiemy z czym wiąże się Rosja.
To tak gwoli ścisłości, bo kiedyś z ciekawości wygóglałem tamten artykuł.
@chemikorganik: Tak sobie pomyślałem o ludziach w Polsce co całe życie inwestowali w swoje domy. Oszczędności, kredyty, zakładanie rodzin, wszystko po to aby znaleźć swoje miejsce na ziemskim padole. Poniżej przykład jakiegoś osiedla w Kielcach, to mógłby być właśnie taki Bachmut. I nagle przychodzi taka chołota że wschodu i #!$%@? do góry nogami cały twój stolik dobrobytu w imieniu niczego. Ot tak po prostu, chyba z zazdrości że sami nie potrafią
Noworoczniak2023 - @chemikorganik: Tak sobie pomyślałem o ludziach w Polsce co całe ż...

źródło: 59bec44877af3_p

Pobierz
@Noworoczniak2023: To jeszcze nic. Wyobraź sobie że ty poszedłeś walczyć za swój kraj a twoja żona wzięła dziecko i uciekła do Niemiec. A tam robią jakieś dziwne manifestacje typu stop polonizacji Niemiec. Ludzie w Internecie piszą że uchodźcy nic nie robią i żyją na ich koszt A twoja żona naprawdę ciężko pracuję w niemieckim Amazonie czy na ich liniach montażowych.
chemikorganik - @Noworoczniak2023: To jeszcze nic. Wyobraź sobie że ty poszedłeś walc...

źródło: F6F7ACC6-9F1C-4E3A-8C04-3A747168E8F7

Pobierz
@katuluu: Wybudowali magazyny i fabryki w całej Polsce.Amazony fabryki automotive spożywcze, kilka fabryk 3M wszystko. Jest praca idę się uczyć z tego utrzymać. Jak się chce może iść do biura. Ludzie Którzy w latach dziewięćdziesiątych nie mieli pracy i byli bezrobotni teraz pracują u Amerykanów. Mają warunki lepsze niż w polskich fabrykach które teraz zatrudniają imigrantów. Rosja nie jest w stanie czegoś takiego za oferować. Ludzie mają teraz pracę i w
chemikorganik - @katuluu: Wybudowali magazyny i fabryki w całej Polsce.Amazony fabryk...

źródło: 6E6CC129-FB1E-4DD6-A3E6-83674AFB3A05

Pobierz