Wpis z mikrobloga

@hipeq69: Ja brałem bo łatwo sprawdzić jak ubezpieczalnie zaniżają wartość przy wypadku. Bierz fakturowy - 100% pokrycia w razie niezapowiedzianej przygody. Wiesz jak jest z ubezpieczeniami... mądrym jest się po szkodzie ;)
  • Odpowiedz
@hipeq69
skoro tyle płacisz za GAP to auto pewnie wartości powyżej 150k. Serio boli Cie 170 zl miesięcznie? Przeciez to kilka abonamentów do netflix itd. a jednak chroni Twoja dupe... W skali roku 2k a możesz pozniej brac też tańsze polisy zwyczajnie bo i tak masz GAP ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@hipeq69 przelicz sobie co będzie jak ci ukradną samochód po roku, dwóch i ile będziesz musiał dołożyć aby kupić znosi nowy. jak 150 zł miesięcznie boli to może jednak zrezygnuj z leasingu...
  • Odpowiedz
@hipeq69:

racja Panowie, nie ma co żydzić, bo tylko można potem stracić wiele nerwów i hajsu :)


Nie ma też co przepłacać. Ten GAP, który został Ci zaproponowany jest mocno za drogi. Firmy leasingowe potrafią zarabiać na Gapie więcej niż na samym leasingu.

Myślę, że warto zainteresować się GAPem na własną rękę, który można kupić poza ofertą leasingodawcy. Będziesz w stanie zapłacić prawie trzy razy mniej przy płatności jednorazowej, a
  • Odpowiedz
@hipeq69: na szybko porównałem z ofertą, którą wczoraj zrobiłem klientowi na Skodę Superb o wartości 185k. GAP brutto 99 zł, GAP netto 80,71 zł, Netto + 50%VAT 90 zł.
  • Odpowiedz
gdzie GAP jak za 4 lata sprzedasz za tyle ile kupiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@trzaichlac69: To raczej wątpliwe. Ceny samochodów wzrosły o ok. 39% w ciągu ostatnich 3,5 roku, ale dynamika cen już hamuje. Jest bardzo prawdopodobne, że wyhamuje także inflacja. Więc raczej kończy się okres, że samochody używane będą tak mało traciły na wartości, jak działo się ostatnio

Dodatkowo szkody ubezpieczeniowe likwidowane są wg
  • Odpowiedz