Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Donald Tusk ujawnił jeden z kluczowych punktów programowych, z jakim PO pójdzie do nadchodzących wyborów parlamentarnych. - Zaproponujemy kredyt 0 proc. dla ludzi, którzy będą kupowali swoje pierwsze mieszkanie - zapowiedział polityk. Będą również dopłaty do najmu.


Mircy bierzecie to kredo na 2% czy czekacie na to na 0%? w takim tempie niedługo będą dawać kredo na -10% i rozdawać mieszkania

24. Opozycja zapowiada kredyt 0%
Pobierz affairz - #nieruchomosci 
Donald Tusk ujawnił jeden z kluczowych punktów programowych...
źródło: Firefox_Screenshot_2023-02-27T17-35-49.624Z
  • 27
@defoxe: A co? Wolisz określenia "kredens" i "flota"? XD
@affairz: W środę jadę oglądać mieszkanie i jak będzie spoko to je biere, bo te gówno progamy pewnie będą tak napisane że albo się nie załapię, albo będą jakieś #!$%@? warunki typu zakaz wynajmu, zakaz sprzedaży przed upływem X lat itp.
@mickpl: Ogólnie to było najlepsze co mogło nas spotkać w tamtych latach, rząd który miał nas w dupie. Nie dowalał jakiejś super ilości nowych podatków, nie ograniczał biznesów, ludzie się bogacili przy małej inflacji albo i deflacji.

Kryzys? jaki kryzys? wyjebongo... i takim działaniem jako jedyni w Europie nie oberwaliśmy kryzysem. Co roku stałe zadłużanie się, po 30-35 mld zł nawet w GUS można zobaczyć jak zmieniały się pobierane podatki przez
PO pierwsze zaczeło jazdy z wynoszeniem długów poza budżet.


@dafto: I nie widzisz różnicy w tworzeniu funduszu celowego na budowę dróg gdzie powstały ich setki jak nie tysiące kilometrów, a funduszu w sumie na wszystko pod nazwą covid z czego są 14 emerytury, inny socjal, zakupy wojskowe, kiełbasa wyborcza etc.?

To był okres gdzie największymi problemami były ośmiorniczki, trochę crindżowy prezydent (szogun itp) i jakiś zegarek.


@Urajah: tak, też tęsknię
@affairz: ten kraj jest stracony. Na PiS nie zagłosuje za żadne skarby. Jedyna większa alternatywa, czyli po, robi wszystko, żeby do siebie zniechęcić i ma plan niemożliwe uczynić możliwym - udowodnić, że może być gorzej.

Jedyni ludzie, którzy chociaż czasami mówią z sensem (inni - nigdy lub prawie nigdy) , należą do konfederacji, w której sensowne plany i pomysły mieszają się z taką patolką, że nawet PiS i PO nie mają
@affairz: no tak, pisowcy mają do wyboru:
1. Rozdawnictwo pisu, którzy na nasze nieszczęście wywiązują się ze swoich obietnic
2. Rozdawnictwo tuska, który znany jest z tego, że raczej nie dotrzymywał swoich obietnic

Nie wiem o co chodzi z tą opozycją xd Po co pisowiec ma zmieniać coś pewnego na coś niepewnego? Dlaczego to się wszystko musi kręcić wokół socjalu? Nie wierzę, że święty Jarosław jest aż taki potężny umysłowo, że
@affairz: Jak fundusze i milionerzy kupuja po kilkanaście kilkadziesiąt mieszkań to dobrze dla gospodarki, inflacji a jak polak robak kupi wlasna klite 40m to nastapi katastrofa gospodarki, kapitalizm upadnie.