Wpis z mikrobloga

11 marca chciałyśmy z przyjaciółkami w końcu spróbować marihuany. Przygotowałyśmy się do tego wydarzenia, żeby nie było żadnego przypału. Wiemy, jak należy się zachować, gdy któraś z nas będzie miała zjazd. Wiemy, żeby nie żartować, że dzwonimy na policję, bo któraś może wziąć to na poważnie, uciec z mieszkania i się gdzieś zgubić. Obejrzałyśmy mnóstwo filmików na yt, jak należy tego używać. Znamy sposoby na palenie z jabłka, z puszki po żubrze, a nawet z wiadra. Kupiłam już specjalne papierki, w które należy zawinąć towar, gdybyśmy chciały jednak zapalić prawdziwego blanta. Lufka odpada, bo podobno można to przypadkiem połknąć, a żadna z nas nie lubi połykać. Otóż nikt nic nie wie, gdzie je można kupić. Nikt niczego nie próbował, w co nie chce mi się wierzyć. Pytałam o to nawet kolegę z grupy, który ewidentnie jest narkomanem, ale zaprzecza, ze miał styczność z zakazanymi substancjami. Stąd pytanie - czy moglibyście napisać, jak dostanę się do dark webu? #narkotykizawszespoko #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #gownowpis
  • 15
@rozowyslonikx: jak jesteś laikiem to nie polecam kupowania z dark webu, za dużo zachodu - np pasuje kupić sobie kartę sim rejestrowaną na kogoś innego etc to już lepiej znajdź jakiegoś mirka na tagu ze swojego miasta i kup z 5g

ale jak już musisz to VPN + tor i forum Cebulka w dark webie, resztę sobie wyguglaj jak tam wejść
@rozowyslonikx: Maryśkę można w Polsce załatwić w legalny sposób, zdobywając receptę u legalnie działających lekarzy, poprzez stronę internetową online. Ale wychodzi dosyć drogo - bo około 1k za opakowanie (10 gramów). Na czarnym rynku 40zł / gram. Jak chcesz namiary to pisz pw.