Wpis z mikrobloga

@kocham_wykopka: A dlaczego mi zadajesz to pytanie? Ja Ci nie siedzę w głowie i nie wiem co Ci w niej siedzi. Powtarzam, sobie zadaj to pytanie

Bo trollujesz, jak wtedy wyskoczyłaś jaj filip z konopii z tym seksem z pralko suszarką i jeszcze go wołałaś, kiedy typ wcześniej kilka mies walił smuty jak to go żadna nie chce i nawet z divami mu nie wychodziło i nagle taki bait wysmażyliście, no
@userrrr: zadaje tobie pytanie bo to o czym piszesz nie ma miejsca. Dlatego ciekawi mnie czemu tak zakładasz.

Ale to przecież nie z @Pralko-suszarka się ruchalam, typ dalej jest prawiczkiem, a ja wtedy rucham się z moim niebieskim.
Natomiast z @Pralko-suszarka często pisze w komentarzach i dzien przed tamtym wpisem tez pisaliśmy i on napisał że mój niebieski nie będzie miał ochoty na seks. Nie było tak, więc oznaczyłam go w
@kocham_wykopka: XDD jak pięknie odwraca kota ogonem i sieje PROPAGANDE (słowo najczęściej używane w tym roku przez wypopków), teraz twierdzisz, że ruchałaś sie ze swoim chłopakiem, a wtedy publicznie pisałaś, że tym chłopakiem jest @Pralko-suszarka pisałaś, że ma mirek zamoczył i że się świetnie rucha. Szkoda, że screena nie zrobiłem, to miałbym teraz dowód ( ͡° ʖ̯ ͡°) walicie baity aż miło, albo po prostu pralko suszarka
To wyglądało tak jakby to Ty byłeś tym niebieskim trzeba było od razu tak wtedy napisać


@userrrr: Co napisać? Już mój pierwszy wpis to wyraźnie sugeruje:

a ja zwaliłem konia dwa razy dziś i co? Nie chwalę się tym na prawo i lewo


[] Nawet nie wiedziałem, że ktoś sobie tak zinterpretuje wpis @kocham_wykopka


zresztą po co to pisaliście publicznie?


@userrrr: Bo ona zawsze