Wpis z mikrobloga

@kocham_wykopka a wiesz co jest najlepsze? Że jak kiedyś będziesz miała gówniaki to będzie dla nich sto razy lepszy niż dla Ciebie. Przynajmniej mój stary tak ma: #!$%@? jakich mało, wieczne darcie mordy i nieomylność, a kiedy się pojawiły dzieciaki mojego brata to dla nich do rany przyłóż. Taki typ człowieka, dobrze z nim jest jak się go widzi raz na miesiąc. ( ͡º ͜ʖ͡º)

ps i
Emble - @kocham_wykopka a wiesz co jest najlepsze? Że jak kiedyś będziesz miała gówni...

źródło: temp_file.png4351186335557379574

Pobierz
@Emble: o ile będę miała gowniaki ( ͡ ͜ʖ ͡).

Mój stary ogólnie jest spoko. Tylko to dda, więc ma manie kontrolowania. Wiem że to co robi nie jest do końca świadome i wynika raczej z martwienia się o mnie, a nie faktycznej chęci obniżenia mojej samooceny. No ale mimo wszystko skutki jego komentarzy są jakie są.

Ojciec święty, patron niegrzecznych dziewczynek ( ͡~ ͜
@kocham_wykopka: No ja też nie wiem po co kłamiesz, zapytaj siebie dlaczego zawyżasz swój wiek. Mi chodziło tylko o zdjęcie twojej daty urodzenia. Tak tu wysyłacie swoje daty ur pod tagiem #smieciarkajuzjedzie a przy glupiej weryfikacji wieku nie potraficie wyslac tej głuoiej daty? Po co ten trolling? Bo ani to śmieszne, tylko żałosne zawyżanie swojego wieku
@userrrr: ale czemu według ciebie miałabym zawyżać swój wiek? Osobiście chciałabym być młodsza niż jestem.

Czemu tak ciężko ci przyjąć wersje, że faktycznie jestem kobietą, a moje wpisy nie są trollingiem. Robisz z siebie głupka przez te twoje skrajne założenia.