Wpis z mikrobloga

@kocham_wykopka: Pralko suszarka, to przedstawiciel tagu przegryw

Jeżeli mi się zweryfikujesz tj wyślesz zdjęcie swojej daty urodzenia, zdjęcia twarzy + Twój nick z wykopu wtedy będę miał pewność, że jesteś różową, a nie mirkiem z "eksperymentem społecznym" i możemy rozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kocham_wykopka: Czasami sobie myślę, że gdybyś mnie rozprawiczyła, to zrobilibyśmy TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKI content na wykopie, a użyszkodnikom takim jak @userrrr popękały by dupy, że trzask byłby słychać na wszystkich tagach ( ͡ ͜ʖ ͡) No ale jesteś z drugiego końca kraju, bo klątwa...
@Pralko-suszarka: Idź być męską dziwką gdzie indziej i nie rozwalaj i innym ludziom szczęścia ja wiem, że w was przegrywów frystracja i nienawiść aż się wylewa, ale do jasnej cholery nie atakujcie innych, ani nie niszczycie innym związków
@kocham_wykopka: Bo na wykopie za dużo mirków podszywa się pod was kobiety i przeprowadza jakieś chore eksperymenty społeczne dlatego zostało powszechnie ogłoszone, że różowe będą się weryfikować niebieskim przy kontaktach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że dzisiaj jest Wasze Święto, to zaznaj łaski mojego Dobrego Serca i weryfikacje można przesunąć na jutrzejszy dzień (σ ͜ʖσ)