Wpis z mikrobloga

Przetestowałem 3 aplikacje randkowe

1. #tinder naczytałem się dużo złego o Tinderze, ale w teście wyszedł najlepiej. Jeśli ktoś szuka czegoś na stałe tak jak ja to prawdopodobnie tutaj nikogo nie znajdzie, ale jeśli ktoś chce spuścić z kija w ładną studentkę to aplikacja nada się idealnie. Miałem 70 par w tydzień, co przełożyło się na spotkania z dwoma dziewczynami. Zaliczyłem 1 ONS z hot sztuką w wieku 20 lat, z wyglądu 8/10. Najciekawsze jest to że młodsze laski częściej odpisywały niż laski w moim wieku. Może jednak #redpill ma rację i laski lecą na starszych?

2. #badoo dziewczyny brzydsze od tych na tinderze a jednocześnie bardziej wymagające. Rzadziej odpisują, ale można coś ugrać. Spotkałem się z jedną, nie złapaliśmy dobrego kontaktu i po randce podziękowaliśmy sobie. Laska szczera, mądra, ale nie w moim typie. Jak się później okazało ja też jej się nie spodobałem.

3. #sympatia par miałem jak na lekarstwo. Większość lasek nie odpisywała albo odpisywała "tak"/"nie". Nie udało mi się nawiązać bliższego kontaktu z żadną dziewczyną, 0 (słownie zero) spotkań. W ciągu tygodnia mój profil odwiedziło 6 (słownie sześć) kobiet. Z tego wynika że laski z którymi pisałem nawet nie omieszkały spojrzeć na mój opis... A może pisałem z botami, ch*j wie.

Następny przystanek speed dating, bo mirek mi polecał. Wrzucę wpis gdy uda mi się coś znaleźć

#randki #randkujzwykopem #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 9
@wygryw12cm: rezultat bez zaskoczenia, a co do starszych to imo prawda. Widać po samym czacie, że te młodsze są bardziej zainteresowane + moja ostatnia ex z tindera młodsza o 5 lat z którą byłem nakierunkowany na poważną relację mówiła że gdybym był w podobnym wieku do niej to raczej nic z tego by nie wyszło.

PS. Zainteresowałeś mnie tym speeddatingiem, obadam temat