Wpis z mikrobloga

Wciąż nie rozgryzłem w czym jestem gorszy od reszty. Co mają w sobie magicznego normiki, że tworzą relacje, zakładają rodziny a ja nawet szans na to nie dostaje. Emocje, bliskość, miłość, intymność, pożądanie są dla zarządu, dla pana panie przegryweczku mamy "zajęcie się sobą" poprzez pracę w kołchozie i hobby dla przymuła, do czasu aż pan zdechnie z tej samotności na przedwczesny zawał spowodowany wyniszczeniami jakie wyrządziła stała nadwyżka kortyzolu w organizmie.
#przegryw #depresja #samotnosc
  • 11
  • 0
@olaf_wolominski: Te czarną pigułke co głosisz, że 175 to incelizm a sam ruchałeś całe życie mając dokładnie tyle? ( )
Też ją wyznaje, że manletyzm to it'over ale chętnie bym właśnie mimo to znalazł sobie loszkę, wtedy mógłbym dopiero stwierdzić, że it's over i pisać na wykop innym, żeby też ją przyjęli.
@MrSknerus: Biorąc pod uwagę ile lat już żyje to ruchałem epizodycznie brzydkie laski z problemami psychicznymi, dla których byłem tylko tymczasową gałęzią do rozbujania się ale to już pewnie słyszałeś. Z moją genetyką na więcej szans nie mam.
Chcesz ruchać to jedyne co musisz być zrobić to być lepszy genetycznie od facetów których kobieta ma do wyboru chociaż przez moment zanim zdąży cie wymienić. Emocji, bliskości i innych tego typu rzeczy
@MrSknerus: Moim zdaniem decydujące znaczenie ma obecny stan społeczeństwa. Oczywiście nie na wszystkich środowisko działa tak samo negatywnie, ale trend jest wyraźny i niezaprzeczalny, od wzrostu incelizmu do upadku małżeństwa (którym cześć normików tak się chełpi nie rozumiejąc, że mają jakieś 50% szans na druzgocący rozwód).
@MrSknerus to ja Ci powiem. W traktowaniu innych ludzi. Mnie jak śmiecia ostatniego traktowałeś. Patrycja szantażuje zdjęciami i publicznie kłamie, że grozono jej śmiercią bo rzekomo nie mogłem w książce wystawić laurki sobie? Oczywiście po jej stronie, mimo że wiesz jak było naprawdę.
A mogliśmy razem w góry pojechać, poczilowac. Zobaczyłbyś jak to jest się turystykowac w naturze, nowe doświadczenie. No ale wolałeś zakłamanie i fałsz. Nie jestem śmieciem sknerus, żebyś mnie