Wpis z mikrobloga

Faceci WY w strip-clubie naprawdę nie musicie się kreować na super bogaczy żeby zaimponować Paniom swoim statusem...
Później śmiesznie się to ogląda jak kawaler z jednym piwem potrafi siedzieć i zamulać 2 godziny. Drinków dla dziewczyn nie kupi a jak się zdecyduje na szampana to nie potrafi z nazwy żadnego wymienić...
#niebieskiepaski #klubnocny #oswiadczeniezdupy #kluby
  • 162
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Za kawalerki bywałem na go-go sporo razy i masz kolego rację w 99% też nas próbowali parę razy oszukać. Też nas próbowały naciągać na drinki. Jedyne z czym się nie zgadzam to zamieniłbym Żubra na coś innego
  • Odpowiedz
@UrQueen21: czyli mam stawiac oszukane drinki jakims striptirezrkom żeby nabijać kabze a jak nie to jestem śmieszny? A może śmieszne są paski zarabiające kręcąc dupą i myślące że każdy klient jest idiotą który da sie oskubać a jak sie nie da sam to mu dacie tabletke do drinka i już będzie łatwiej?
  • Odpowiedz
  • 25
@UrQueen21: Strip Cluby to są w USA. Przychodzi się do normalnego klubu siada przy stoliku i można z kumplami wypić piwo a na scenie tańczy rozbierająca się tancerka.
  • Odpowiedz
na prywatnych pokazach w klubach go go masz więcej namiętności, zrozumienia i frajdy, naprawdę


@UrQueen21: zrozumienia czy masz kasę. I niezrozumienia co jest w zamian XD

A frajdę to masz na pewno jak masz okazję wyssac z frajerow kase, zwłaszcza prywatnie jak alf nie patrzy, bo wiesz gdzie kamera nie siega. A jak klient w Twoim typie to jeszcze przyjąć więcej jego ciala niż powinnas

Jak ktoś pyta czy pojde do
  • Odpowiedz