Wpis z mikrobloga

Dziś odkryłam, że nienawidzę grzeczności.

Ogarnęło mnie dziś po powrocie do domu. Przeszłam ogródek sąsiada, który zawsze krzyczy "dzień dobry". Dzień dobry, dzień dobry, jak dorosły ludzi mam się uśmiechać i odpowiedzieć "dzień dobry", bo inaczej jest źle. Przecież nic się nie dzieje jak przejdę z zamkniętymi ustami. A, ale byłam niegrzeczna i sobie to uświadomiłam.

No to pomyślałam "będę niegrzeczna". Lubie to jak życie staje się prostsze. Powiedziałam naszym sąsiadom głośno ile mnie już te "dzień dobry" wkurzają i jak nienawidzę ich wszechobecności. Jak myślicie? Reakcja była mieszana i zabawna.

Więc, mówię wam. Nienawidzcie grzeczności. Jest zabawnie, prościej i życie zrobi się ciekawsze.

#nienawidzegrzecznosci #hot16challenge2 #niegrzecznosc #storytelling #zycioweodkrycia #wychylamsie
  • 182
Więc, mówię wam. Nienawidzcie grzeczności. Jest zabawnie, prościej i życie zrobi się ciekawsze.


@gram_na_twoim_flecie: XD niezły cope i dorabianie filozofii do aspołecznego zachowania podyktowanym jakimiś "zatkanymi" emocjami z podejrzewam okresu późnej podstawówki (użyte słownictwo).

inb4 tak psychoanaliza oparta na jednym poście - ale w ogóle to polecam - wysnuwajcie pochopne wnioski. Jest zabawnie, prościej i życie się robi ciekawsze.
@Urajah: Masz rację, nawet jeśli pochodzą z okresu późnej podstawówki, zawsze warto zweryfikować swoje przekonania, aby wyciągnąć wnioski, które nas uskrzydlają. Trzeba iść po swoje i nie bać się krytyki. Niech ludzie myślą o tobie, o ile jest to istotne. Pamiętaj, że ważne jest, kim jesteś i kim chcesz być.