Wpis z mikrobloga

@SpalaczBenzyny: najlepsze że byle jaki incydent Tesli jest rozdmuchiwany wszędzie gdzie się da, bo perfekcyjna nie jest. Tyle że na autopilocie przejeżdża bezpiecznie prawie 13x większy dystans bez wypadku niż średnia kierowców w USA. Szacunkowo w poprzednim roku Tesla ocaliła ~39 000 ludzkich żyć. Juz teraz jest prawie 13x bezpieczniejsza niż człowiek. I cały czas rośnie...

Przy wyłączonym autopilocie nadal ma aktywne funkcje bezpieczeństwa i hamuje w razie zagrożenia itp. nawet
Pobierz
źródło: safety-report-desktop
@timechain: nie sezraj się :D napisałem to z uśmiechem
po prostu śmieszno, że tak przypomina kierowcę któremu się "nie chce" hamować bo ocena, że zdąży i "nikt nie jechał" :)

jak już tak żałośnie argumentujesz to dodam, że Tesla ma wgraną mapę i wiedziało o tym skrzyżowaniu, prędkości i światłach jakie będą, bez problemu mogłoby się zatrzymać,

śmieszne te stwierdzenie, że "nie zdążyłoby się zatrzymać" w sytuacji gdy Tesla potrafi robić
Tesla ma wgraną mapę i wiedziało o tym skrzyżowaniu, prędkości i światłach jakie będą, bez problemu mogłoby się zatrzymać,


@SpalaczBenzyny: Tesla używa map tylko do wyznaczania trasy, w ogóle nie używa ich do FSD.

Dzięki mapie widziała o światłach jakie będą z map? Yslisz nad tym co piszesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobacz kiedy się zapaliło żółte. Była już przy krzyżówce.

Ale z kim ja będę dyskutował?
@timechain: bo wyskoczyłeś jak jakiś fanboj w obronie biednej Tesli którą wszyscy krytykujo!

mogę się mylić ale chyba to jest moja pierwszy dyskusja o Tesli od 8? 10? lat,
pamiętam, że kiedyś właśnie coś o niej pisałem, jak była premiera, chyba modelu T?
już sprawdziłem, pisałem to w 2014 roku

więc wiesz, dla mnie się zesryałeś z tym "żałośnie czepiam się na siłę" czy "#!$%@?ę incydent" i wrzucając te statystyki potwierdzające
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2023-02-25 182456
@SpalaczBenzyny: dlaczego wrzucasz jedna klatkę? Przecież ona już jest
na skrzyżowaniu. I chyba nie za bardzo ogarniasz że jest coś takiego jak droga hamowania i samochód nie staje natychmiast w miejscu po wciśnięciu hamulca...

podejrzewam, że po prostu w USA mają inne zasady i można przejechać skrzyżowanie na czerwonym bo oni mają sygnalizację ZA skrzyżowaniem,


@SpalaczBenzyny: nie no #!$%@? mnie teraz. Po prostu ręce opadają.... Twierdzisz że skoro sygnalizacja jest
@timechain: masz, tutaj klatka gdy zapaliło się już żółte, a Tesla reaguje błyskawicznie więc nie ma zwłoki, zagapienia, ludzkiego czasu reakcji, itd.. już w tym momencie "wiedziała", że zielone światło zgasło,

Twierdzisz że skoro sygnalizacja jest za skrzyżowaniem


umiesz tam ze zrozumieniem czytać? może brakuje czy po prostu chęci zrozumienia?

zakładam, że Tesla przejechałą to skrzyżowanie zgodnie z przepisami bo wjechała na skrzyżowanie jak jeszcze świeciło się żółte ale już je
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2023-02-25 182427
@SpalaczBenzyny: ty jesteś normalny? Tu nie ma żadnego żółtego, dopiero jak podjeżdżał do skrzyżowania zapaliło się żółte i widać to dalej niż klatka którą tu wrzucasz. Na twoim screenie nic nie widać przeciez. Nie wiem jak mam z czymś takim dyskutować ani jaki to ma sens jeżeli każdy ma film i widać to doskonałe a ty po prostu idiotycznie zaprzeczasz.

czyli minęłą zygnalizator który stoi ZA skrzyżowaniem gdy paliło się czerwone,