Wpis z mikrobloga

46 222 + 201 = 46 423

85 x 85


Tytuł mówi sam za siebie. Korzystając z ostatniego dnia z ładną i (w miarę) ciepłą pogodą pojechałem połatać trochę dziur na wschodzie kwadratu. Pobudka o 4, dojazd na dworzec, o 5 pociąg przesiadka w Tarnowie, przesiadka w Dębicy i tak po 3 czuczaniach po 8 start.

Start przy -3 stopniach, praktycznie do południa 0-1, dopiero tak koło 14 zrobiło się +5. Dla tych z Wrocławia czy innych zachodnich rubieży pewnie aż nie do uwierzenia, ale czym bliżej Ukrainy tym zimniej...

Sporo jazd po #!$%@?, trochę ładnych dróg pożarowych, z godzina prowadzenia roweru po lasach, bo praktycznie wszystkie drogi poza pożarowymi zalane wodą, a tereny obok to mokradła.

Po zachodzie już zimno, zimno. Zmarzły dłonie i stopy, ale udało się złapać pociąg pod Kielcami i wrócić do domu. Z ciekawych rzeczy to siedziba Lechistanu https://wojdabejda.wordpress.com/ - polecam ryje banię. Oraz dwa razy spotkałem jelenie. Jeden majestatycznie przede mną przeskoczył drogę, a dwa kolejne przebiegały już nieco w oddali.

Max square: 85x85
Max cluster: 22386
Total tiles: 61974

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #200km #metaxynarowerze
metaxy - 46 222 + 201 = 46 423
 85 x 85

Tytuł mówi sam za siebie. Korzystając z osta...

źródło: fc1q66CiZc-gYS7meSFzByzp51dCZehDWqzvz1hVLrk-1536x2048

Pobierz
  • 23
Ja: o dziś chyba odpuszczę jazdę. Jest tylko +3 a do tego wilgotno.

@metaxy:

Start przy -3 stopniach, praktycznie do południa 0-1, dopiero tak koło 14 zrobiło się +5. Dla tych z Wrocławia czy innych zachodnich rubieży pewnie aż nie do uwierzenia, ale czym bliżej Ukrainy tym zimniej...

Sporo jazd po #!$%@?, trochę ładnych dróg pożarowych, z godzina prowadzenia roweru po lasach, bo praktycznie wszystkie drogi poza pożarowymi zalane wodą, a
@metaxy: to na jakich oponach jeździsz? I zazdroszczę pracy, że masz tyle czasu na wyprawy, bo chyba nie standardowy etat? Czy przy każdej przesiadce za rower doplacales osobno do biletu kolejowego? To znaczy dla siebie jeden, a na rower dwie dopłaty ze względu na przesiadkę?
to na jakich oponach jeździsz?


@fimino: Gator Hardshell 25c.

I zazdroszczę pracy, że masz tyle czasu na wyprawy, bo chyba nie standardowy etat?


@fimino: to nie jest więcej czasu, to możliwość elastyczniejszego nim rozporządzania.
@Federasta: do tej pory ugryzł mnie jeden, nie za duży, przez neoprenowe owiewy zimowe, więc nic wiele się nie stało (choć miejsce ugryzienia bolało) - ale trochę sam jestem sobie winien, bo stałem i czytałem mapę, bo przecież nie ugryzie. Kilka razy byłem obsrany, bo naprawdę wielkie bydlaki do mnie startowały, ale szczęśliwie nic się nie stało. Póki na rowerze to jeszcze jakoś. Najgorzej jak jest #!$%@? teren i trzeba prowadzić
Czy przy każdej przesiadce za rower doplacales osobno do biletu kolejowego? To znaczy dla siebie jeden, a na rower dwie dopłaty ze względu na przesiadkę?


@fimino: wszystko to były PR, więc jeden bilet rowerowy na wszystko. W zasadzie większość przewoźników regionalnych honoruje wzajemnie swoje bilety rowerowe. Jeżeli masz przesiadkę IC/PR to przez Bilkom możesz kupić wspólny bilet na całość i wtedy masz bilet zarówno na siebie jak i na rower na
@metaxy: fajnie cię widzieć spowrotem na tagu ( ͟ل͜)
Kiedyś zrobiłem >200 km za 1 razem - jest to do dziś moja życiówka. Byłem wtedy pod koniec skrajnie wyczerpany i choć przekonałem się, że potrafię pocisnąć taki endurance, to już nigdy więcej #200km ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Także szalenie podziwiam że robisz takie ekstremalne trasy 200 - 300 km na