Wpis z mikrobloga

Audytobywatelski zapowiedział odcinek z Podkarpacia, a dokładnie z zakładów produkujących uzbrojenie dla Wojska Polskiego i nie tylko. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Dla mnie chłop nie ma najmniejszych zahamowani dla atencji. Racja ma prawo nagrywać w miejscu publicznym i śmiesznie się oglądało, jak próbowano go ganiać spod jakichś prywatnych firm czy ambasad, przez ludzi nieznających prawa. Dla mnie zaczął przeginać, nagrywając obiekty infrastruktury krytycznej. Teraz robi wycieczki pod zakłady zbrojeniowe, pokazując doskonale naszym wrogom, jak działa ochrona tych obiektów to, że mają stan podwyższonego zagrożenia. W województwie gdzie obok toczy się wojna i w czasie jak te zakłady są niezwykle ważne. I tak pewnie są google maps i zdjęcia satelitarne, ale z takich nagrać OSINT może wyciągnąć masę informacji o czasie reakcji ochrony, o rozmieszczeniu kamer, o jakości takiej ochrony, o czasie przyjazdu policji itp

#ukraina #polska #policja
PomocnikBob - Audytobywatelski zapowiedział odcinek z Podkarpacia, a dokładnie z zakł...
  • 40
@PomocnikBob: powinni go zastrzelić.
Są pewne miejsca, gdzie mordy się nie pcha.
Edit:
Jednak nie.
To dobry test dla ochrony i jedyne co powinien, to powiedzieć: nic się nie udało nagrać, nic nie zobaczycie.
Jeżeli stanie się to o czym mówisz, to znaczy, że coś jest nie tak.

Teraz robi wycieczki pod zakłady zbrojeniowe, pokazując doskonale naszym wrogom, jak działa ochrona tych obiektów

Jeżeli pokazuje coś takiego, to znaczy, że nie
@PomocnikBob: hue hue wkracza na złe rejony, zaraz #!$%@? złamane ręce i zgruzowany dobytek życia w postaci jakiejś gejowskiej gopro jego i jego goryla. Oby 2 na ojom i spokój na rok
@PomocnikBob: Przecież tego można było się spodziewać po nim. Od dawna miał grupe fanów którzy klaskali uszami bo grał trepom na nosie więc tutaj jest zero zdziwienia że gośc postanowił wskoczyć na wyższy poziom. Dasz komuś palec to potem będzie chciał cała rękę tylko żeby zyskać troche atencji i wyświetleń.
@kishurki: widzę, że u Ciebie jest dziś wysoko ale odpowiem w twoim stylu. Jesteś głupi, ślepy czy nie potrafisz czytać?
Zainteresowane służby raczej nie ryzykowały by pchania się pod same kamery, pod nos ochroniarzy i wzywania policji. Nigdzie nie zarzuciłem mu bycia agentem jak próbujesz insynuować, a to że jest atencjuszem.

a jeśli ktoś pokazuje to zawczasu w ramach prywatnego projektu to tylko i wyłącznie daje szansę tym podmiotom zmienić strategię
@kukurydzapomidor: a to spoko, skoro może tam pracować agent to #!$%@? ochronę, bo po co oni są. Jak ktoś by chciał coś ukraść to i tak by ukradł. Najlepiej zwolnijmy policję, bo jak ktoś chce popełnić przestępstwo to i tak je popełni. Zlikwidujmy straż pożarną, bo jak coś ma się spalić to i tak się spali. Cała służba zdrowia do #!$%@?, bo przecież jak toś ma umrzeć to i tak umrze.
@PomocnikBob: Weź już skończ pajacować, bo takie farmazony opowiadasz, że szkoda dyskutować. Z twoim rozumowaniem to, mogą dać ci w mordę, bo przypadkiem będziesz przechodził obok jakiegoś obiektu, i może w dupie masz mikrofilm to na przeszukanie.

Nikt ci nie karze likwidować ani policji, ani ochrony wiec daj spokój z swoimi żałosnymi dziecinnymi porównaniami. Ochrona jest od pilnowania porządku na obszarze obiektu, czego nie rozumiesz ? Każda dowolna osoba może sobie
@kukurydzapomidor: Pajacujesz to raczej ty i dorabiasz jakieś teorie do tego co napisałem. Specjalnie zadałem pytanie do dyskusji i liczyłem na jakieś racjonalne argumenty. W zamian dostałem z dupy wyssane teorie, że chcę aby za nagrywanie dawać w mordę xD.

Sam napisałem, że aktualne prawo nie zabrania nagrywania w miejscu publicznym i również nie popieram zabraniania tego. Natomiast, nagrywanie infrastruktury krytycznej dla zabawy jest dla mnie mocno nie na miejscu. Są
@kukurydzapomidor: masz tutaj nawet wytłumaczenie dzbana @audyt-obywatelski, nagrywa bo po prostu według prawa można. Zero moralności, zero poczucia odpowiedzialności. Masa rzeczy nie jest zakazana prawnie, jak np bekowe tutaj sranie do pczkomatu, a mimo to ludzie tego nie robię. Ciekawe dla czego co? Nagrywa, aby udowodnić kto ma większego, on czy policjanci. Nie zdziwiłbym się gdyby tasował się pod te filmiki.
PomocnikBob - @kukurydzapomidor: masz tutaj nawet wytłumaczenie dzbana @audyt-obywate...

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-24 011511

Pobierz
@PomocnikBob: Kręcisz się wokoło jednego i tego samego. Jaki związek ma nagrywanie z miejsca publicznego z potencjalnym atakiem ?
Rozumiem, że atak na państwo będące w NATO, wróg będzie opierał na jakimś randomowym youtubowym filmiku.. nie żartuj że gadasz poważnie. Co powiesz o kamerkach online na autostradach, ale też na torach, tam też widać wszystko i dla całego świata jest dostępne jak na talerzu, chociaż tutaj faktycznie z tymi apelami jest