Wpis z mikrobloga

Szkoda mi Lewego. Marzył o tej Barcelonie i wkońcu mu się udało, z tym, że ta Barca o której marzył już nie istnieje. To już nie faworyt do wygrania LM a zwykły europejski średniak.

Ten transfer to tak jakby odpalić GTA Vice City po Cyberpunku 2077, niby jakaś nostalgia jest ale to już kompletnie inny poziom. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #fcbarcelona
josedra52 - Szkoda mi Lewego. Marzył o tej Barcelonie i wkońcu mu się udało, z tym, ż...

źródło: uid_5ac454e7e1f54db590faf663854a858b_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_robert-lewandowski-fot-getty

Pobierz
  • 17
@Skonek248: 16 zespołów awansowało do 1/8 LM gdzie Barca nie dała rady, 16 zespołów awansowało do 1/8 LE gdzie Barca też nie dała rady. Wychodzi na to, że obecnie istnieje 32 zespoły lepsze od niej. :D

Oczywiście wiem, że Lech nie jest lepszy od Barcy, ale wymieńmy lepsze zespoły obecnie od Barcy:
City, United. Arsenal, Liverpool, Chelsea, Bayern, Borussia, Union, Lipsk, Napoli, Milan, Inter, PSG, Benfica, Porto, Real

Jak nic Barca
@josedra52: ludzie, co wy z takimi tekstami? Że się skończył, że się zatrzymał, czy cofnął? Na forach albo dziennikarze..
Gość jest tam pierwszy sezon, strzela gole, walczy o mistrza kraju, czeka go dwumecz z Realem w Pucharze Króla. Szkoda tej 1/8 LM, obu meczy z Interem, ale nikt normalny nie zakładał, że w jeden sezon się odbudują. W momencie losowania LM wiadomo było, że Bayern jest lepszy, a walka będzie z
@vardum: tak, na pewno ten Union, Chelsea, Milan i Liverpool są lepsze xD
Widziałeś w ogóle mecze z Interem? Na podstawie pojedynczych spotkań to można równie dobrze budować narrację, że Barcelona jest top3, bo Real nie istniał w ostatnim spotkaniu z nią, a w lidze ma osiem punktów straty. Barcelona z United odpadła różnicą jednej bramki i z Interem jednej bramki, z United sędzia pomógł, z Interem udupił. Pokaż mi w
@josedra52: A mi wcale go nie żal. Zrobił wokół siebie wielkie zamieszanie medialne jakby nie wiadomo jak był skrzywdzony w Bayernie, mimo że był tam najlepiej opłacanym zawodnikiem i ten klub zapewnił mu mnóstwo tytułów, w tym Ligę Mistrzów. Tak był tam świetny, nawet najlepszy, ale Bayern pokazuje, że i bez niego potrafi wygrywać wszystkie mecze w LM. Poza tym zarabiał tam mnóstwo pieniędzy -24 miliony euro rocznie nie zarabiał żaden
@spiegelglas: Lewy to chciał grać, ale w Realu Madryt. Tylko kiedy miał szansę się tam dostać, to wtedy dominował CR7 i wiedział, że jego nie przeskoczy i będzie w jego cieniu. Potem znowu odpalił się tam Benzema, dlatego wybrał Bayern i grał w nim aż 8 sezonów, wygrywając m.in. LM. Nie był wcale niezadowolony i jeszcze na początku 2022 specjalnie nie planował zmieniać klubu ani ligi. Po prostu fochnął się, że