Wpis z mikrobloga

Reminder: nie słuchajcie żadnego #!$%@? różowych typu „przecież mili i dobrzy ostatecznie wygrywają, bo kobiety dojrzewają, przestają szukać dupków i to tych miłych biorą za mężów” to największy wysryw który ma wybielić różowe i zamydlić wam oczy. Po pierwsze lochy ani trochę nie dojrzewają, tylko ich atrakcyjność (młodość i uroda) przemija i przez to są zmuszone obniżać wymagania. Tak jak chciały chada mają lat 20, tak samo chcą go mając lat 30, 40, tylko że realnie nie mają już szans (zazwyczaj) go zdobyć. Po drugie przystojny chad (co pokazał projekt #klaudiusz) dostaje ostre ruchanie po 5 minutach na tinderze, ty musisz pajacować miesiącami by dostać segzy od święta w nagrodę. To że locha się tobą ożeni to nie jest żadna wygrana, płacisz zajebistą cenę za okazjonalne grzmocenie z litości podczas gdy inni dostawali je za darmo i to z pożądania. #przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #zwiazki #redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
  • 28
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: W dupie. Tyle się gada teraz o odejściu od toksycznej męskości, wyjściu poza stereotyp faceta który musi być mięśniakiem, zarabiać kupę siana i być przebojowym, pewnym siebie i przewodzić w stadzie.
Wszystkie moje koleżanki mają bekę ze smalcow alfa i fuckboyow, 90% par które znam to nice guy + zwykła typiara a wy dalej płaczcie że nikt was nie chce
  • Odpowiedz
Wszystkie moje koleżanki mają bekę ze smalcow alfa i fuckboyow


@AssireVarAnahid: co wcale nie przeszkadza aby właśnie z takowymi się umawiać i ruchać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AssireVarAnahid: No to skoro laski Ci mówią, że mają z czegoś bekę, to na pewno tak jest... Przecież to są kobiety. Mówią jedno, robią drugie, myślą trzecie, a finalnie i tak nie wiedzą, czego chcą. Znaczy wiedzą - szukają "tego czegoś" XD Poza tym, co innego mają powiedzieć? Że chcą się pruć jak w historii Greya? Nie słowa, a czyny. Podstawa w komunikacji z dupami.

Oj, kuleją podstawy, kuleją.
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: Bo wydaje ci się że kobiety nie mają nic do roboty tylko łażą po ulicach i szukają typów do ruchania. Takich mężczyzn i kobiet jest tylko parę procent. Rzecz w tym że nieśmiali, bojący się wszystkiego bez pewności siebie faceci często są bardzo zazdrośni i toksyczni i dlatego baby nie chcą z nimi być. Bo kobiety nie chcą być z osobami z urojeniami.
  • Odpowiedz
@jarjarbinks: Nie wiem dlaczego od razu założyłeś że jestem facetem xD
Jeśli się obracasz w takich prymitywnych kręgach to Ci współczuję.
Może jakbyś miał do czynienia z normalnymi, dojrzałymi ludźmi to byś nie pisał takich bzdur. No chyba że ktoś nie ma sobą kompletnie nic do zaoferowania to się nie dziwię że taka osoba nie może nikogo znaleźć.
  • Odpowiedz
@AssireVarAnahid: No gdybym wiedział, że jesteś kobietą, to bym nawet nie podjął dyskusji, bo to zywczajnie sensu nie ma. Ale teraz przynajmniej Twoja wypowiedź jest spójna. Dlatego zgodnie z moim ulubionym cytatem, który brzmi "Ocal tych, których da się ocalić oraz udziel ostatniego namaszczenia umierającym", udzielam Ci namaszczenia. Także trzymaj się cieplutko i pozdrów rodzinkę.
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: ale to nie tylko kobiet dotyczy, a ogólnie ludzi. Myślisz, że przeciętny chłop nie będzie marzył o pięknej kobiecie? Oczywiście, że być może zadowoli się na chwilę zwykła dziewczyną na swoim poziomie atrakcyjności ale i tak będzie wzdychał do tych nieosiągalnych, a o jakiś wyższych uczuciach czy też deklaracjach to można zapomnieć Wiem to z doświadczenia. Faceci jednak bardziej zwracają uwagę na powierzchowność niż kobiety.
  • Odpowiedz
  • 8
Faceci jednak bardziej zwracają uwagę na powierzchowność niż kobiety.


@uprzejmykotbehemoth: jakby tak było to wy byście musiały mieć porządna prace i być ładne by znaleźć kogokolwiek.
  • Odpowiedz
@obk: a nie jest tak? Skończyły się czasy kiedy faceci nie mieli wymagań. W innym wypadku możemy liczyć, że tylko pan Mietek spod sklepu będzie nami zainteresowany
  • Odpowiedz