Wpis z mikrobloga

@kinesin1000: #!$%@? wykopowe :) bo niby skad mam wiedzieć czy to jest faktycznie za duże; takich domków nielegalnie zbudowanych jest jednak bardzo dużo; - wiejskie slumsy + za duże chaty gdzie ktoś sobie mieszka niezgodnie z przepisami + bezdomni.
nie, zużycie mediów nie jest dowodem w sprawie do eksmisji kogoś z takiego budynku.


@nyanian: A gdzie ja piszę, że jest wystarczającym dowodem? Jest jednym z wielu. Tak samo jak zeznania świadków. I nie chodzi mi o eksmisję a wypowiedzenie umowy zawartej z ROD, którą zarząd może wypowiedzieć jeśli działkowiec łamie przepisy ustawy a tym samym łamie regulamin ROD

I tak, jak coś jest nielegalne to mogą ale nie w tempie
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: dobra cieciu, nawet nie ogarniasz co piszesz i się prujesz. Żadna dyskusja z tobą bo jesteś oderwany od rzeczywistości. Kt to napisał?

"byś nadepnął na odcisk leśnego grzyba prezesa który serio się zna to można cię wyeksmitować w ekspresowym tempie "

Byłem świadkiem takich spraw i żadne twoje rachunki za prąd czy zeznania świadków nie wystarczyły aby komuś wypowiedzieć umowę za to, że przebywa na działce. W regulaminie nie ma
dobra cieciu,


@nyanian: Jak cię matka chamie nie nauczyła rozmawiać z kulturą na tej melinie którą domem nazywasz to daruj sobie internet.

Byłem świadkiem takich spraw


@nyanian: Byłem świadkiem takich spraw i widziałem jak robiono to parukrotnie.

sąd umarza bo nie ma podstaw prawnych


@nyanian: A w tym twojej bajce były smoki? Art. 12 ustawy. Melepeto. A teraz idź i zamknij ten swój chamowaty ryj jak nie masz pojęcia
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: pierwszy otworzyłeś swój śmierdzący, toksyczny ryj kiedy do ciebie pisałem normalnie a masz problem. Dostałeś od na swoim poziomie.
I oczywiście podajesz głąbie art 12 i zakazie zamieszkania kiedy gadamy o tym, że nigdzie nie stanowi ile można przebywać i kiedy na działce i nikt tego nie udowodni. Jest to martwy zapis Nawet na to za głupi jesteś. Nie podasz bo nie ma takich regulacji i stul ryj już bo
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: twoją druga odpowiedź #!$%@?: "A dalej gówno wiesz. Gratulacje." Nie umiesz normalnie odpisać to dostaniesz to samo i teraz nie placzkuj. Nadal czekam na podanie ustawy o okresie dozwolonego przebywania na rod skoro nie umiem czytać tak skomplikowanych rzeczy jak regulamin rod xd. No oświeć mnie w końcu mistrzu i wygrasz. Albo może zamknij w końcu dupę, pogódź sit, że gówno wiesz i naucz nie wypowiadać w temacie, w którym
@nyanian: No ale to, że gówno wiesz to jest fakt a nie obraza. Jakbym cię zwyzywał od gówniarzy to byłaby obraza.

Nadal czekam na podanie ustawy o okresie dozwolonego przebywania na rod


Wystarczy, że jest przepis o zakazie zamieszkiwania. Ale widzę, że ty z tych melepetów co upierają się, że jak nie ma przepisu, że nie można srać do paczkomatu to znaczy, że można to robić bezkarnie.

skoro nie umiem czytać
@nyanian: Jak ci tłumaczyłem parówczaku zaporoski to co sobie uroiłeś w głowie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości bo kwestię zamieszkania reguluje fakt prowadzenia ogniska domowego a nie tego czy się przebywa tam 5 czy 10 h dziennie a to jest już bez problemu do udowodnienia jeśli się ma życzliwego sąsiada. Także to co ci się wydaje nie ma nic wspólnego z rzeczywistością a twoje januszowanie na chłopski rozum nie stanowi prawa.
praktykantem prawa xd


@nyanian: No i wyszło gadanie z melepetą. Nawet czytać nie umie a chce się o prawie wypowiadać.

dziedzinach prawa a tym bardziej o takich pierdach jak regulaminy wewnętrzne.


@nyanian: Regulaminy ROD muszą być zgodne z Regulaminem PZD, ten ma zapisy takie jakie ma ustawa. Koniec kropka. Ustawa jest aktem nadrzędnym. Na ogródkach działkowych masz ogólnokrajowy zakaz zamieszkiwania i to co sobie leśny dziadek ustali wewnętrznie nie może