Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów oraz moderacja.
Zainspirowany tagiem #narkotykizawszespoko
chciałbym utworzyć tag
#gwaltyzawszespoko - przejdzie to?

Na pierwszym z wymienionych przeze mnie tagu narkomani opisują co zaraz będzie wciągane.
Ba! Wraz z podaniem dawki oraz nazwy leku ukradzionego matce albo kupionego na czarnym rynku lub jeszcze z dokładna instrukcją jak to wytworzyć.

Ja chciałbym udostępnić tag osobom o tych preferencjach seksualnych, żeby mogli podzielić się z Mirkami i Mirabelkami swoimi planowanymi akcjami, czy używają chloroformu czy jakiś innych usypiaczy, jak dobierają ofiarę, ile mają już "zaliczeń", ile razy im odmówiono itd.

Skoro dzieci mogą edukować się o rujnowaniu sobie życia lekami/prochami to i gwałtach coś wiedzieć powinny.
#moderacja usuńcie moje konto bo się od miesiąca doprosić nie mogę


#wykopefekt #kichochpyta
  • 17
Skoro dzieci mogą edukować się o rujnowaniu sobie życia lekami/prochami to i gwałtach coś wiedzieć powinny


@sutyrips: typowa manipulacja gdzie osoba nie znająca tematu wrzuca wszystkie narkotyki do jednego worka i przypisuje im cechy tych najgorszych. O jedzeniu słodyczy też napiszesz? Jest dużo narkotyków, które powodują mniejsze szkody
@sutyrips: Tak trzeba zrobić! Wprowadźmy cenzurę i udawajmy, że narkotyki nie istnieją. Tak robili do pewnego czasu za PRL, w socjalistycznym raju narkomania przecież nie istnieje. I ludzie ćpali na potęgę wszystko co się dało, kleje, proszki do prania, potem kompocik pyszny. No, ale w mediach nie mówili, problemu nie ma.