Wpis z mikrobloga

Na jakiej zasadzie działają (nie działają?) obserwowane tagi na appce wykopu? Odczytałem listę wpisów z poziomu obserwowanych, a dzwonek z tagami dalej pokazuje że tych wpisów nie odczytałem. Mam za każdym razem odfajkować jako przeczytane w zakładce z tagami?
Jak można było stworzyć aplikacje, w której za długi login użytkownika sprawia że wjeżdża na liczbę plusów albo ucina tytuły znalezisk jeśli są za długie?
Kto to testował? Miesiąc czasu już się kręcą z poprawkami a aplikacja androidowa dalej jest w stanie nie do użytkowania.
#wykop20 #wykop #gorzkiezale
  • 2
  • Odpowiedz
dzwonek z tagami dalej pokazuje że tych wpisów nie odczytałem


@Napleton: Możliwe, że odpowiada za to cache, sprawdzimy to. Dziękujemy, że informujesz (ツ)
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop to dajcie jeszcze znać czy da się zrobić tak żebym widział z hitów treści +18. W ustawieniach mam zaznaczone ze chce widzieć treści +18.
Czy macie gdzieś na liście usunięcie najeżdżania loginów na plusy i obcinane tytuły znalezisk?
Jak już odpowiadacie na wpis to fajnie gdybyście odnosili się do wszystkich zarzutów a nie tylko wybiórczo do tego co wam pasuje.
Napleton - @wykop to dajcie jeszcze znać czy da się zrobić tak żebym widział z hitów ...

źródło: temp_file.png2601624206107777998

Pobierz
  • Odpowiedz