Wpis z mikrobloga

Ale znanylekarz to gówniany portal.
Wbijam dziś na umówioną wizytę. Baba na recepcji każe mi poczekać pod drzwiami numer "2". No to czekam tak pół godziny, wkurzyłem się i wyszedłem. (Wizyta prywatna).
Napisałem na znanym lekarzu opinie, że gabinet leci w kulki i nawet nie dali znać że jest opóźnienie ponad 30 minut.
I co? I gówno. Moja opinia jest odrzucona bo wizyta się nie odbyła...
Bardzo polecam wszystkim w takich przypadkach wystawiać opinie na google i bardziej się sugerować tymi ocenami, niż na znanymlekarzu.

#znanylekarz #lekarz #medycyna #krakow
  • 43
@ryszard_ochodzki83: faktycznie trochę wstyd ;)

@trochewstyd serio tak wyszedłeś po prostu? A może lekarz do którego przyszedłeś właśnie zasłabł, może pacjent przed Tobą zszedł mu na fotelu, a może wydarzyło się sto innych zdarzeń losowych.
Bardzo dobrze, że odrzucili Ci opinię, bo sam szukając mam nadzieję, że dostanę info od pacjentów, a nie frustratów z zaburzeniami interakcji społecznych.
Na szczęście na google i allegro jest podobnie, czyli brane są pod uwagę
Nikt nie zasłabł, bo jako że byłem te 2 minuty przed czasem to byłem świadkiem jak proszona jest babeczka do pokoju i cały czas słychać jak coś gadali. To że nie ogarniają własnego grafiku, albo wpuszczają ludzi spóźnionych po 20 minut to nie mój problem.

Jak czytam wasze odpowiedzi to się nie dziwię że Ci lekarze plują tak na czas pacjenta. (Chyba że traktujecie własny czas jako bezwartościowy). Sporo chodziłem po Krakowskich
@trochewstyd: ok, powinni informować o opóźnieniach, ale z drugiej strony nie wiadomo czy jak Ty wejdziesz do gabinetu, to nie okaże się, że potrzeba dwa razy więcej czasu niż na przeciętnego pacjenta. I co wtedy? Lekarz ma wyjść na korytarz i powiedzieć: "przepraszam państwa bardzo, mamy tu wyjątkowo trudny przypadek, zajmie mi to trochę dłużej, proszę o cierpliwość". Pacjenci w kolejce nie dość, że będą poirytowani tak jak Ty za opóźnienie,
Lekarz ma wyjść na korytarz i powiedzieć: "przepraszam państwa bardzo, mamy tu wyjątkowo trudny przypadek, zajmie mi to trochę dłużej, proszę o cierpliwość". Pacjenci w kolejce nie dość, że będą poirytowani tak jak Ty za opóźnienie, to jeszcze będą się domyślać co u Ciebie było takiego trudnego ;)


@cyconiusz: nooo... Dokładnie tak to wygląda u normalnych lekarzy. Ktoś wychodzi, przeprasza i wyjaśnia ze jest opóźnienie
@trochewstyd: Nie wierzę w te zaplusowane komentarze mentalnych niewolników.
Ja naprawdę mam mnóstwo wyrozumiałości i z doświadczenia wiem, że jak się coś przedłużało, to wychodziła asystentka lekarza i informowała, że się opóźni wizyta. Co więcej, wypisywali kiedyś całą naszą kilkuosobową salę ze szpitala i było opóźnienie, bo ordynator miał nagłe wypadki do operowania na stole.
Nie mogłem w to uwierzyć jak najpierw pielęgniarki przyszły przeprosiły i powiedziały, że wypis się znacznie
@Nuiean: Następnym razem wejdę do gabinetu lekarki podczas gdy ktoś inny ma wizytę by się zapytać czy długo jeszcze (Bo tak według większości z was powinienem chyba zrobić). Chyba że powinienem pytać baby na recepcji drugi raz czy mam czekać pod tymi drzwiami które mi wskazała.
@missioncritical Umawiałem się na znanylakrzu do tej Pani doktor, więc to jej na znanym lekarzu chciałbym wystawić negatywną opinię. Skoro inni mogą dawać ocenę 5