Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ツ)

1. Na Wasze profile powróciła pełna aktywność Waszego konta - w akcjach znajdziecie wpisy, komentarze do wpisów, komentarze do znalezisk oraz odpowiedzi do komentarzy w znaleziskach. Wiemy od Was, że bardzo zależało Wam na przywróceniu tych treści w profilach. Dajcie znać czy podoba Wam się ta wersja.

2. Niektórzy z Was już zauważyli, że dodaliśmy również ukrywanie (zwijanie) komentarzy osób z czarnej listy. Funkcjonalność działa zarówno w komentarzach do znalezisk, jak i w komentarzach pod wpisem. Komentarze osób z czarnej listy są domyślnie zwinięte, ale zostawiliśmy Wam możliwość podglądu takiego komentarza. Tak na wszelki wypadek ( ͡º ͜ʖ͡º)

3. Zwiększyliśmy limit znaków (20 000 znaków) dostępnych we wpisach i komentarzach - teraz Wasze wypowiedzi, przemyślenia, artykuły mogą być dwa razy dłuższe. Dajcie nam znać czy to wystarczy ( ̀_́)

4. Wprowadziliśmy też kilka mniejszych usprawnień i poprawek. Równolegle pracujemy nad zmianami w aplikacjach na Androida oraz iOS. Dziękujemy, że tak licznie dołączyliście do testów aplikacji iOS, dostajemy od Was bardzo fajny feedback - i zgodnie z nim wprowadzamy zmiany.

Aplikacje dostępne są pod adresami:
---> Aplikacja Android
---> Testowa wersja iOS

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #wykopnaandroida #ioswykop
  • 162
to racja, ale odwrócona kolejność jest bez sensu, książki też czytasz od końca?


@matixrr: Wpisy też są od końca. :D
Najnowszy wpis jest na samej górze.
To jest miejsce najnowszej aktywności. :D

Ale jak komu wygodnie, ja pomyślałem że to wygodne.
@wykop:

3. Zwiększyliśmy limit znaków (20 000 znaków) dostępnych we wpisach i komentarzach - teraz Wasze wypowiedzi, przemyślenia, artykuły mogą być dwa razy dłuższe. Dajcie nam znać czy to wystarczy ( ̀_́)


czy wpisy sprzed aktualizacji wykopu zawierające więcej niż 20000 znaków są nadal ucinane, czy pokazywane są w całości?
@wykop: dalej sortujecie w aktywności -> komentowane wg. daty wpisu/znaleziska, a nie daty komentarza
czyli wejdę teraz w jakiś wpis sprzed roku, dodam tam komentarz, to w komentowanych pojawi się on gdzieś na setnej stronie

zróbcie w końcu tak jak było kiedyś
@wykop: To teraz napiszcie jak pozbyć się powiadomień ze znalezisk. Chcę, tak jak na starym wykopie mieć aktywność dotyczącą tylko mirko. Nie chcę mieć też znalezisk w obserwowanych (dawnym moim wykopie). Jest to możliwe?
@wykop
Wyciągnijcie dzwonek z powiadomieniami z menu - tak jak było kiedyś.
Zróbcie możliwość usuwania właśnych komentarzy na mikroblogu po jakimś czasie - tak jak było kiedyś.
mam marzenie by pracownicy wykopu korzystali z niego. Dobry pomysł był zatrudnienie ani bo była aktywną wykopowiczką ale chyba każdy kto musi coś robić służbowo znielubi to jako hobby czy prywatnie