Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! (ツ)

1. Na Wasze profile powróciła pełna aktywność Waszego konta - w akcjach znajdziecie wpisy, komentarze do wpisów, komentarze do znalezisk oraz odpowiedzi do komentarzy w znaleziskach. Wiemy od Was, że bardzo zależało Wam na przywróceniu tych treści w profilach. Dajcie znać czy podoba Wam się ta wersja.

2. Niektórzy z Was już zauważyli, że dodaliśmy również ukrywanie (zwijanie) komentarzy osób z czarnej listy. Funkcjonalność działa zarówno w komentarzach do znalezisk, jak i w komentarzach pod wpisem. Komentarze osób z czarnej listy są domyślnie zwinięte, ale zostawiliśmy Wam możliwość podglądu takiego komentarza. Tak na wszelki wypadek ( ͡º ͜ʖ͡º)

3. Zwiększyliśmy limit znaków (20 000 znaków) dostępnych we wpisach i komentarzach - teraz Wasze wypowiedzi, przemyślenia, artykuły mogą być dwa razy dłuższe. Dajcie nam znać czy to wystarczy ( ̀_́)

4. Wprowadziliśmy też kilka mniejszych usprawnień i poprawek. Równolegle pracujemy nad zmianami w aplikacjach na Androida oraz iOS. Dziękujemy, że tak licznie dołączyliście do testów aplikacji iOS, dostajemy od Was bardzo fajny feedback - i zgodnie z nim wprowadzamy zmiany.

Aplikacje dostępne są pod adresami:
---> Aplikacja Android
---> Testowa wersja iOS

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #wykopnaandroida #ioswykop
  • 162
2. Niektórzy z Was już zauważyli, że dodaliśmy również ukrywanie (zwijanie) komentarzy osób z czarnej listy. Funkcjonalność działa zarówno w komentarzach do znalezisk, jak i w komentarzach pod wpisem. Komentarze osób z czarnej listy są domyślnie zwinięte, ale zostawiliśmy Wam możliwość podglądu takiego komentarza. Tak na wszelki wypadek ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wykop: Poczucie humoru kogoś tam mnie rozwala. Fajnie że je ukryliście połowicznie ale myślę że
@wykop: a kiedy naprawicie powiadomienia? Co już nad tym nie pracujecie żeby dało się ustawić z których tagów mają przychodzić?

Kiedy naprawicie obserwowane żeby było widać wszystkie wpisy ze wszystkich obserwowanych tagów i od wszystkich obserwowanych ludzi?

Kiedy linki i tagi będą na niebiesko? Powiedzcie temu gamoniowi, który to popsuł żeby ruszył dupsko i to naprawił.
znowu #!$%@?ście najprostszą sprawę (widok w profilu)... Przecież te komentarze powinny wyświetlać się tak jak we wpisie, czyli od najstarszych do najnowszych.


@matixrr: Ja #!$%@?ę jak można być tak upośledzonym XDDD Za każdym razem jak myślę, że już bardziej skompromitować się nie da, oni podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej XD
@matixrr: wszystko inne działa, aplikacje wszystkich banków, portale społecznościowe, wszystko..
tylko nie wykop - oczywiście wina leży po mojej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
znowu #!$%@?ście najprostszą sprawę (widok w profilu)... Przecież te komentarze powinny wyświetlać się tak jak we wpisie, czyli od najstarszych do najnowszych.


@matixrr: Nie popieram. Teraz widać wszystkie komentarze i to dobrze, że widać najnowszy najwyżej. Szczym buzię bo cię posłuchają i popsują. :| :/
takie kasowanie bez limitów to dla mnie #!$%@?. Gadasz z kimś, a potem on to usuwa i po co to wszystko? Albo ktoś odpisze, masz wezwanie, a tam pustka. #!$%@?.


@mgr_rybak: A jak cały wpis usunie? Też to złe?
I kasuje wtedy totalnie wszystkie komentarze.
Też by trzeba to uniemożliwić.

A szczególnie jak ktoś usuwa twój komentarz. Nawysilasz się, żeby napisać ładny długi komentarz, a ktoś nie wytrzyma i ci usunie.
@wykop: 1/2 super tego brakowalo, w dodatku propsy za to ze ukryty komentarz nie pokazuje tez nicku.

czy limit na notatki o uzytkownikach rowniez zostanie powiekszony/zniesiony?
czy wroci "wykop.pl/moj/usernotes/"?
@wykop

3. Zwiększyliśmy limit znaków (20 000 znaków) dostępnych we wpisach i komentarzach - teraz Wasze wypowiedzi, przemyślenia, artykuły mogą być dwa razy dłuższe. Dajcie nam znać czy to wystarczy ( ̀_́)


Co z treściami które zostały ucięte podczas przenosin? Zostaną dosynchronizowane?