Wpis z mikrobloga

Tak mnie teraz naszło jak słucham Kleibera w radiu, dobrze gada. Jakby się wsłuchać co Putin wczoraj gadał to on w sumie pogodził się że przegra. Gadał przecież że "no zbrojeniówka dostanie wsparcie państwa, walczymy, dobry przekaz idzie, ALE będziemy budować nasz wspaniały rosyjski świat". Czyli co, czyli pogodził się z tym że przegrał
#ukraina #rosja #wojna
  • 5
@aa-aa: tam gdzie nie widać jest coraz więcej odmów wykonania rozkazów, zaczęło się od Ugledaru - teraz puste loty robią lotnicy. Jest przykaz by chować maksymalnie dwie osoby dziennie na gminę by nie wzbudzać paniki. Żołnierze którzy zmarli są chowani po 3-4 miesiącach by oddalać wypłaty jak tylko się da.
@aa-aa: tutaj znowu opcje są dwie albo ruskiej ofensywy nie będzie co najwyżej jakieś większe jednostki gdzieś dołożą i tyle albo bardzo dokładnie i na spokojnie się do niej przygotowują i jak wejdą to na pełnej martwi mnie ta duża liczba samolotów bo nie stawialiby tam tego jakby nie mieli jakiegoś planu
@aa-aa: bardzo możliwe, też miałem takie wrażenie po jego (fjutina) wystąpieniu. Tak za dużo o operacji nie opowiadał, żadnemu innemu państwu się nie wygrażał jak zazwyczaj, atom dupa cicho i #!$%@?ł większość czasu o ekonomii.