Wpis z mikrobloga

Nie ma większego upokorzenia dla mężczyzny będącego w stałym związku, niż seks w gumie. Starasz się, zabierasz na głupie randki, czekasz aż laska będzie "gotowa", a koniec końców słyszysz, że "no możemy spróbować, ale tylko W GUMIE" XDD

Tak na dobrą sprawę to mężczyźni sami sobie zgotowali obecne gówno. Wyobrażacie sobie, co by było, gdyby kochanka Mussoliniego kazała mu zakładać jakieś dziadostwo na penisa, bo "boi się chorób i niechcianej ciąży?" Odesłałby ją do zakładu dla osób chorych na głowę XD A dzisiejsi 'mężczyźni' masowo zgadzają się na seks przez kawałek jakiegoś plastiko-podobnego tworzywa i jeszcze są z siebie dumni. Absurd.

I przypominam na koniec: jeśli ruchałeś tylko w gumie to dalej jesteś prawiczkiem.

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #seks #zwiazki #gumcel #bekazgumcela
  • 10
@Ivan_III: ruchalem bez gumy znacznie więcej niż z nią, ale tylko długoterminowe partnerki, jakichś przygodnych fwb czy innych przygodnych partnerek to bym się po prostu obawiał bez zabezpieczenia pukać... Tak nie mam raczej obaw, że mam jakiegoś syfa (chociaż niedawno profilaktycznie badałem się na AIDS) albo co gorsza potomka z którym się mamuśka obudzi gdy będę przy kasie.
potem ucieczka jak każdy patus


@nowywinternetach: W tym miejscu nawet nie nadinterpretowujesz, tylko wymyślasz nie bazując w zasadzie na niczym.

Jak można nie wiedzieć, że seks bez gumy to dziecko?


Skąd wniosek, że nie wiem?

Nie byłbyś odpowiedzialnym ojcem.


Na jakiej podstawie to stwierdzenie?