Wpis z mikrobloga

Jak na razie to jedyną instytucją, jaka ograniczała mi dostęp do mięsa kiedy byłem jeszcze młody i naiwny, to był Kościół Katolicki. W każdy piątek miałem zakaz jedzenia mięsa. O postach nie wspominając ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #jedzenie #trzaskowski #bekazpolityki #robale #nwo #agenda2030 #c40cities #komunizm #prl #klausschwab #wybory2023 #bekazprawakow
  • 8
@kropla_bez_kitu_benc: w jaki sposób twój nielogiczny mózg wpadł na rok rozumowania że kościół ci czegoś zabronił? Możesz mi powiedzieć jaka ustawa zakazywała ci jedzenia.miesa w post? Czy jesteś typowa płaczka, że kościół zły bo wierni nie powinni jeść mięsa w post? Jak nie widzisz różnicy między prawem ziemskim a kościelnym to jesteś bardziej odklejona od dowolnego klechy xddd
@Mistrszzz: Kolego, ale to nie musi być ustawa, nawet sama tradycja, której nieprzestrzeganie powoduje ostracyzm u takich świrów jak Ty powoduje u innych określone zachowania i życie wśród ograniczeń. Tam po prawej stronie musicie naprawdę myśleć trochę szerzej i uwaga - trudne słowo - NIUANSOWAĆ.
@kropla_bez_kitu_benc: idź płakać w kącie. Straszny ostracyzm - tradycja xdd jak się ma charakter z papieru to może to być przeszkodą. Taka jak miliard innych rzeczy xd ale użycie dowodu anegdotycznego żeby udowodnić teze z dupy to chyba standard już na wykopie.

I jesteś tak samo ograniczona jak reszta wykopków. Nie jestem wierzący i nie jestem z prawej strony. Jeśli dla Ciebie każdy jest albo prawakiem albo lewakiem to współczuję poglądów.
@Mistrszzz: Ta sama tradycja powoduje, że w niektórych krajach ludzie są publicznie zabijani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie liczy się przyczyna, a skutek - ludziom pod różnymi pretekstami narzuca się określone zachowania. Ich charakter nie ma żadnego znaczenia. Inteligentni i co ważne empatyczni ludzie nie hamują swojego zachowania dopiero kiedy trafią na wystarczająco "charakterną" osobę, aby zwróciła im uwagę. Ale po co ja to piszę, przecież Ty