Wpis z mikrobloga

Mam średniego neta. Więc zanim kupie chciałbym się dowiedzieć, czy da się wcześniej pobrać wyznaczoną trasę lotu (np Poznań-Warszawa), aby grafika była taka sama jakbym grał online?
#msfs
  • 6
@TeBerry: Manual cache jest do dupy. Zaznaczenie czegokolwiek do pobrania zajmie wieki. Polecam 'MSFS2020 Map Enchancement' - znajdziesz na flightsim.to. Tam tworzysz własne cache które faktycznie działa i masz nad nim jakąś kontrolę oraz podgląd co w nim jest. W dodatku program pozwala użyć innych serwisów niż bing. W planach jest też dodanie czegoś na wzór 'Manual Cache'.

Aha i z takich ważnych uwag to w momencie utraty połączenia MSFS traci
Aha i z takich ważnych uwag to w momencie utraty połączenia MSFS traci możliwość z korzystania ze swoich plików cache scenerii - wiem idiotyzm ale tak sobie tam wymyślili.


@newerty: nic nie traci. Całe ortho które msfs ma zapisane będzie działać w trybie offline. Nawet to sprawdziłem przed chwilą i gdy zrobiłem nowy lot miałem dokładnie taką samą scenerię jak przy poprzednim locie wykonanym z połączeniem do internetu.
@KaiserBrotchen: no mi manual cache i zwykły cache na 100% nie działały ze dwa-trzy miesiące po premierze w trybie offline. Testowałem na statku i #!$%@?łem się że muszę latać bez ortho.

Tak, od około miesiąca jadę tylko na ortho z googla. Mapy googla mają wiele wad ale nie wyglądają tak przesadnie cukierkowo jak te oryginały z binga.